VIDEO z 6. dílu Mordparty: Colombo fyzicky napadne přítele Anny

Colombo nečekaně napadne přítele své dcery Anny. Michal na divadelní premiéře Annu omylem upustí na zem, Anna skončí v nemocnici.Vyšetřovatel Mordparty zareaguje na Michala dost agresivně. Za svůj čin si ponese následky.

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Colombo už si je skoro jistý, že Michal, přítel Anny, zabil kdysi svou přítelkyni. Teď mu málem zabil dceru. Colombo bude za své úmyslné jednání stíhán. Na vlastního otce podala žalobu jeho dcera.

Nejstaršího vyšetřovatele opustí i jeho žena. Obě ženy jeho života se stěhují k Michalovi.

Dalšímu dramatu však čelí i Naďa, která se minulý díl dozvěděla, co její manžel vlastně dělá. Naďa nařídila manželovi Markovi, aby se ihned odstěhoval z jejich společného domu. Je konec s manželstvím? A co Kája?

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15?

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.