VIDEO ze 7. dílu Mordparty: Vendy je v ohrožení života. Kdo to udělal?

Vendy v šesté epizodě Mordparty odhalila vyšetřovateli Pavlovi, že s ním čeká dítě. Zároveň odchází z práce a stěhuje se do Berlína za zajímavější pracovní nabídkou. Pavel se rozhodl bojovat. Jenže všechno zkomplikuje nehoda Vendy. Nebo to byl záměr? Podívejte se na exkluzivní video.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Vendy se s vyšetřovatelem Pavlem rozešla kvůli tomu, že neznala jeho minulost. Vendy netušila, že Pavel má za sebou rozvod s manželkou Barborou, která skončila kvůli potratu jejich dítěte na psychiatrické klinice.

Téma dítě je u Pavla proto velice bolestivé. Rozhodl se, že Vendy nemůže říkat, zda s ním má být, ale nechce, aby dítě zůstalo bez otce. To vše řekne Vendy na rozlučce v práci. Vendy odchází z rozlučky a...

Podívejte se na hru osudu v Mordpartě exkluzivně už teď.

Sedmý díl Mordparty s názvem Oběť uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.