Zničující láska nerezaví? Barbora a Marek hýbou životem vyšetřovatelů

Zatímco Naďa má po třicítce jako matka a manželka na první dobrou život nalinkovaný, Pavel se snaží svůj život teprve nasměřovat. Po nepovedené kapitole života, se snaží psát novou. Jenže v životech obou vyšetřovatelů se objevují problémy a osoby, které by nikdo nečekal.

Díly Mordparty si můžete přehrát v našem online archivu PrimaPlay.

Mohlo by se zdát, že život Nadi je naplánovaný předem - doma má manžela - podnikatele a tři děti. Tato rovnice nedává větší šanci velkým životním zvratům. Jenže ani čtyři konstanty v jejím životě neznamenají štestí. Ani jako bývalé právničce v té nejdrsnější mužské práci taková realita nic neusnadňuje. Naďa, která miluje řád a systém, ho poprvé poruší, aby se dozvěděla, zda ji její manžel Marek podvádí. Všechno tomu totiž napovídá. Kousek pravdy odhalí Naďa už v druhém dílu Mordparty nazvaném Samota. Postavu Marka hraje bravurně Radim Fiala.

Žena - kamikaze v Pavlově životě

Vyšetřovatel Pavel má za sebou bolavou minulost, která byla tak dramatická až jeden z nich skončil v bohnické léčebně. Pavlova exmanželka je podle lékařské zprávy vyléčená, byla propuštěná a může znovu nastoupit do koloběhu života.

Psychicky nestabilní Barboru zahrála Kristýna Boková. Na klinice skončila kvůli zkrachovalému manželství s Pavlem a hlavně kvůli potratu jejich dítěte. Oba se brali hned po dokončení Pavlovy střední školy. Jejich manželství bylo harmonické až do prvního těhotenství, kdy Barbora trpěla stavy úzkosti a dítě nedonosila. Pak se její stav zhoršil natolik, že musela nastoupit léčbu na psychiatrické klinice. Pavlova blízkost Barboře ubližovala, byl jim doporučený rozvod.

Od vztahu s Pavlem se ale nikdy nedokázala zcela oprostit, i po letech ho stále miluje a pokouší se dělat vše pro to, aby ho získala zpět.

Druhý díl Samota odhaluje i dostatek střípků a informací z osobního života vyšetřovatelů. Stejně bude bojovat i Colombo (Jiří Bartoška) se svou dcerou, která náhle zmizela. Těšte se na další díl už tuto neděli ve 20.15!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek
Štítky samota

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.