David Matásek je fantastický, básní na place Jeníčková o Matáskovi. Natáčíme Poldu II, kde opět po letech hrají spolu

Televize Prima začala natáčet očekávanou druhou řadu oblíbeného krimiseriálu Polda. David Matásek se v ní v roli detektiva z minulého století vrací pokořit zločin. Jednu z nových postav si můžete už teď prohlédnou v extra galerii níže. Ztvární ji herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát? To možná neuhádnete.

V Poldovi II si Eva zahraje matku jeho parťáka Andreje (Igora Orozoviče).„Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka Eva Jeníčková během natáčení, na které přicestovala z Ameriky, jak také říká v reportáži z Top Star magazínu v úvodu.

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Premiéra

Co se týče hereckého kolegy Igora Ozoroviče, s tím Eva hraje poprvé. Jak si natáčení s ním užívá? „Baví nás to samozřejmě nejenom na place, ale i mimo plac, protože Igor je nesmírně roztomilý,“ směje se herečka s dokonale vypracovanou postavou a sexy úsměvem.

Jak se polda ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem, uvidíte ve druhé řadě na Primě. O tom, kdy to bude, vás budeme včas informovat tady na webu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.