David Matásek je fantastický, básní na place Jeníčková o Matáskovi. Natáčíme Poldu II, kde opět po letech hrají spolu

Televize Prima začala natáčet očekávanou druhou řadu oblíbeného krimiseriálu Polda. David Matásek se v ní v roli detektiva z minulého století vrací pokořit zločin. Jednu z nových postav si můžete už teď prohlédnou v extra galerii níže. Ztvární ji herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát? To možná neuhádnete.

V Poldovi II si Eva zahraje matku jeho parťáka Andreje (Igora Orozoviče).„Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka Eva Jeníčková během natáčení, na které přicestovala z Ameriky, jak také říká v reportáži z Top Star magazínu v úvodu.

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Premiéra

Co se týče hereckého kolegy Igora Ozoroviče, s tím Eva hraje poprvé. Jak si natáčení s ním užívá? „Baví nás to samozřejmě nejenom na place, ale i mimo plac, protože Igor je nesmírně roztomilý,“ směje se herečka s dokonale vypracovanou postavou a sexy úsměvem.

Jak se polda ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem, uvidíte ve druhé řadě na Primě. O tom, kdy to bude, vás budeme včas informovat tady na webu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.