Extra ukázky: Polda s Juniorem tentokrát v jednom ohni

Tentokrát bude těžké, zachovat chladnou hlavu. V dalším premiérovém dílu seriálu Polda budou hořet auta, jedna exmanželka a dojde i na „spalující“ vášně. Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě!

Nový případ se otevírá. Před okázalou vilou, kde vrcholí svatební oslava, shořelo auto. Uvnitř jsou nalezeny ostatky ženy. Je náhoda, že obětí je exmanželka ženicha? Ve stejné době útočí ve městě parta anarchistů, kteří zapalují auta. Mají tyto případy souvislost?

Polda chystá překvapení pro Mráze

Michal Bříza opět ukáže, že není takový asociál, jak se mohlo zdát. Tak například: zorganizuje žhavé překvapení k utajovaným narozeninám Mráze a… vyzve „svojí“ psycholožku Táňu k tanci.

Exkluzivní ukázka: Dá se Polda opět dohromady s Táňou?

Ještě si připomeňte, co o rozpadlém vztahu s Táňou svěřil Michal Juniorovi ve slabé chvilce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.