Extra ukázky: Polda s Juniorem tentokrát v jednom ohni

Tentokrát bude těžké, zachovat chladnou hlavu. V dalším premiérovém dílu seriálu Polda budou hořet auta, jedna exmanželka a dojde i na „spalující“ vášně. Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě!

Nový případ se otevírá. Před okázalou vilou, kde vrcholí svatební oslava, shořelo auto. Uvnitř jsou nalezeny ostatky ženy. Je náhoda, že obětí je exmanželka ženicha? Ve stejné době útočí ve městě parta anarchistů, kteří zapalují auta. Mají tyto případy souvislost?

Polda chystá překvapení pro Mráze

Michal Bříza opět ukáže, že není takový asociál, jak se mohlo zdát. Tak například: zorganizuje žhavé překvapení k utajovaným narozeninám Mráze a… vyzve „svojí“ psycholožku Táňu k tanci.

Exkluzivní ukázka: Dá se Polda opět dohromady s Táňou?

Ještě si připomeňte, co o rozpadlém vztahu s Táňou svěřil Michal Juniorovi ve slabé chvilce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.