Matásek a Jeníčková opět spolu. Podívejte se, jak se seznámí v sobotním Poldovi

Polda II (3) - Eva Jeníčková: nová postava Poldy II

V sobotu se Polda seznámí s novou ženou, která ho zaujme! Jednu z nových postav ztvární herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát? To možná neuhádnete.

V Poldovi II Eva Jeníčková hraje matku Michalova parťáka Andreje (Igora Orozoviče).„Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka během natáčení, na které přicestovala z Ameriky.

David je fantastický

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Premiéra s novým roztomilým kolegou

Co se týče hereckého kolegy Igora Ozoroviče, s tím Eva hraje poprvé. Jak si natáčení s ním užívá? „Baví nás to samozřejmě nejenom na place, ale i mimo plac, protože Igor je nesmírně roztomilý,“ směje se herečka s dokonale vypracovanou postavou a sexy úsměvem.

Jak se Polda ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem?

Sledujte další premiérový díl krimisérie Polda II zase v sobotu ve 20.15 na Primě