Polda III začíná: Michal zjišťuje, že dva jsou v dnešním světě asi málo

Monogamie jako přežitek nebo tři v týmu... Michala Břízu zřejmě čeká další probuzení. Úspěšný krimiseriál Polda v hlavní roli s Davidem Matáskem a Igorem Orozovičem přichází se třetí sérií. Začínáme v sobotu ve 20.15 na Primě.

Že ani po dvaceti letech v kómatu nepatří Michal Bříza do starého železa, dokázal už v prvních dvou sériích seriálu Polda. V dílech třetí série na Poldu čekají další zapeklité případy, které ho spolu s parťákem Andrejem zavedou na nejrůznější místa, třeba do šermířského klubu.

Více v upoutávce:

Monogamie jako přežitek?

V prvním dílu III. řady zamotají hlavu ostříleného Michala Břízy vztahy ve třech. Ve službě budou s Andrejem vyšetřovat vraždu v partnerském trojúhelníku.

Autorka úspěšné knihy s názvem Monogamie jako přežitek vypije otrávené víno, které jí přišlo poštou. Podezření okamžitě padá na jejího manžela... vlastně na dva muže. Podívejte se:

Oba partneři zavražděné tvrdí, že nic neudělali. Kdo měl tedy s nepopulárními názory kontroverzní autorky ještě problém?

Michal navíc bude i nadále řešit svůj vztah k ženám, zvláště pak ten k psycholožce Táně. Na stanici za ní stále častěji dochází její bývalý Ondřej.

A to není vše. Na obzoru se rýsuje také nová láska. Tenhle vztah mezi Michalovým šéfem a jeho dlouholetou kamarádkou dá našemu Poldovi hodně zabrat. Sledujte ten výraz, když uvidí, co asi neměl:

Tři nově i ve službě

V premiérové řadě se můžete těšit také na oživení v podobě příchodu nové postavy. Polda s Andrejem vyfasují do týmu náruživou novinářku Kristýnu, kterou v seriálu ztvárnila herečka Marika Šoposká.

Jisté je, že Michal Bříza se nezměnil. Hned v 1. dílu perlí už od první chvíle. Podívejte se v předpremiéře také na scénu, která je toho důkazem:

Zvládne si Michal Bříza v takovém zmatku ještě udržet čistou hlavu a soustředit se na případ?

To vše a více uvidíte v sobotu 15. července ve 20.15 ve třetí sérii seriálu Polda na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.