Polda vyfasuje do týmu náruživou novinářku. Ztvárnila ji Marika Šoposká

Polda III (1): Nová postava

Premiéra krimiseriálu Polda III začíná už v sobotu ve 20.15 na Primě. Jisté je, že Michal Bříza se nezměnil. Hned v 1. dílu perlí už od první chvíle. Podívejte se v předpremiéře, jaké překvapení mu přichystal jeho šéf. Do týmu musí přibrat redaktorku, která do odborného časopisu popisuje práci zkušených kriminalistů. Myslíte si, že tahle zpráva polichotila jeho ego? Sledujte jeho reakce hned ve dvou vybraných scénách.

„Jak jsem říkal, buďte opatrná. Je to dost nebezpečná práce… zvláště s Břízou.“ Instruuje šéf mordparty novinářku, slečnu Vágnerovou (Marika Šoposká). Varuje ji nejen před nástrahami práce kriminalistů, ale především před samotným kriminalistou Michalem Břízou.

Kristýna Vágnerová je mladá, pohledná a ostřílená novinářka. Nebojí se ničeho. Proč by se měla strachovat ze setkání s nějakým chlapem? Michalovi se fakt, že má být sledovaným objektem při vyšetřování vražd, více než nezdá. Zuří, neovládá se.

A co Andrej? Co byste čekali? Ten výběr jejich dvojice považuje za poctu a začíná se před pohlednou slečnou novinářkou pyšně naparovat. Podívejte se na jejich první setkání hned v úvodu článku.

S příchodem nové postavy v podobě novinářky Kristýny Vágnerové, se můžete těšit na další vtipné momenty, zpracované autory seriálu s nepodbízivou lehkostí.

Podívejte se ještě na druhou seznamovací scénu. Dáma parkuje:

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s dalšími případy i se slečnou novinářkou, uvidíte už v sobotu 3. února od 20.15 ve III. řadě seriálu na Primě.

Všechny díly II. série seriálu Polda si můžete přehrát online na iprima.cz. Pozor, tato možnost je časově omezená.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.