Pusťte si premiérový díl krimiseriálu Polda online na iPrima.cz

Pokud jste probuzení Michala Břízy a jeho první případ nestihli sledovat v televizi, můžete si ho v klidu pustit online na iPrima.cz. Polda se probouzí z kómatu. Po dvaceti letech na přístrojích. Chlapík ze staré školy se vrací jako superpolda a nestačí se divit, co všechno je jinak.

Chlapík ze staré školy se vrací do života jako superpolda a nestačí se divit, co všechno je jinak. A divit se začíná i jeho okolí.

Komisař Michal Bříza (45) byl při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, aby se o dvacet let později probudil v budoucnosti plné novinek.

Vystřižené scény a bonusy ze seriálu Polda najdete na webu ZDE

Polda má dvacetiletou dceru (Elizaveta Maximová), manželka (Lenka Vlasáková) ho opustila po pěti letech, které strávila marným čekáním na zázrak u jeho nemocničního lůžka. Více o hereckém obsazení a kdo je kdo v Poldovi najdete TADY,


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.