Všechny 3 řady krimisérie Polda exkluzivně ONLINE na iPrima.cz

Pro všechny fanoušky Michala Břízy (Davida Matáska) a jeho parťáků máme nyní v archivu na iPrima.cz exkluzivně ke zhlédnutí všechny 3 řady oblíbeného krimiseriálu Polda. Užijte si krimi léto s Poldou! Neváhejte, tato možnost je časově omezená.

Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. V době dotykových telefonů, Facebooku, navigací, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření. Poldovi začíná nový život.

Michal, jehož žena už má nového partnera, se vrací do života i do práce jako superpolda z minulého století. Za parťáka dostane absolventa policejní akademie, pětadvacetiletého zelenáče Andreje (Igor Orozovič). Michalova vizáž i chování drsňáka naráží na uhlazenost a postupy mladého kolegy a spory mezi touto nesourodou dvojicí, která v každém díle řeší vždy jeden případ, jsou zdrojem různých humorných situací. Ženský prvek vnáší do děje atraktivní policejní psycholožka (Jana Kolesárová), která má Michala po lékařské stránce sledovat.

Ačkoli se v závěru 2. řady Michal Bříza (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) políbili, i nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají.

Připomeňte si ZÁSADNÍ SCÉNY ZE VŠECH TŘÍ ŘAD POLDY

V (ne)manželském trojúhelníku to vřelo

Odstup si Michal Bříza drží i od místního patologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru první série překazil manželství. Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v seriálu objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města. Ze dvou rivalů se stávají kámoši!?

Paranoidní polda a patolog – případy pro psychiatra

Patolog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient. Paranoidní Bříza nakonec oba podezřívá, že spolu mají poměr.

Kolega Andrej Křížek už není takový zelenáč jako na začátku příběhu a s Michalem Břízou tvoří ještě zábavnější duo. Ostatně Andrej teď chodí s jeho dcerou, takže to vypadá, jako by byli jedna rodina.

Tedy až do chvíle, než dá Míša (Elizaveta Maximová) Andrejovi kopačky, což Michala dost vytočí, protože rodinu si podruhé rozvracet nenechá. Vždyť už i šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí. Navíc to vypadá, že Andrej se od svého parťáka hodně naučil, a tak si i on v druhé sérii užije trochu sexu při výslechu svědkyně.

Ještě více KRIMI online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.