David Matásek plánuje nevěru. Splete si ale manželku a milenku

Ne každé manželství je ideální. A co teprve, když se nad ním vznáší otazník nevěry. O tom by mohl vyprávět David Matásek, který se v Přešlapech naprosto vědomě rozhodně být své ženě nevěrný s jejich chůvou. Jako by to už samo o sobě nestačilo, povede se mu navíc mistrovský kousek. Potenciální milenku si totiž splete s manželkou. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Když máte podezření, že je vám manželka nevěrná, není se co divit, že máte touhu jí to oplatit. David Matásek v roli finančníka Davida v seriálu Přešlapy to ale nechtěně vyšperkoval o stupínek výš. Když totiž začal svádět jejich chůvu Ilonu a vrhal se na ni na gauči v obýváku, neměl ponětí, že ve skutečnosti se sápe na vlastní manželku.

Vše začalo tím, že jeho manželka Karolína v podání herečky Soni Norisové, která zářila například jako Klaudie v seriálu V.I.P. vraždy, dostane jedinečnou pracovní nabídku. O její editorské služby má zájem velmi slavný spisovatel. Karolína nakonec neodolá a práci vezme. Časem to ale vypadá, že neodolá ani úspěšnému autorovi. Možná ani nechce.

Soňa Norisová jako Karolína svádí cizího muže

Když totiž odjíždí na pracovní cestu, přibalí si s sebou i saténovou košilku. Po prvním veřejném čtení knihy zajde za fešným spisovatelem na pokoj, flirtuje s ním a nepokrytě se ho snaží svést. Jaké je pak její překvapení, když se v pokoji objeví polonahá slečna.

Zhrzená Karolína netuší, že mezitím se její manžel opil a rozhodl se jí domnělou nevěru oplatit s jejich chůvou Ilonou. David si totiž myslí, že ta mu po telefonu vyznala lásku. Vše je ale trochu jinak. Ilona ho naopak varovala před hrozbou Karolíniny nevěry. David to ale, i kvůli špatné češtině Ilony, nepochopil a má za to, že po něm chůva jejich syna touží.

Opilý David Matásek začne svádět chůvu

Opilý tak přijde domů a vrhne se na spící ženu na gauči. A že rozhodně nešetří peprnými slovíčky. K jeho nemalému údivu se na něj ale otočí manželka Karolína! Podívejte se v ukázce na překvapený Davidův výraz.

Davidovi se jeho omyl sice podaří uhrát do autu, ale na jak dlouho? Jak se zachová Karolína, až jí dojde, že David nemohl vědět, že leží na gauči právě ona?

Sledujte další díl seriálu Přešlapy ve čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.