Jak vyřešit impotenci? David Matásek si v Přešlapech nechá poradit od prostitutky

S velmi neotřelým nápadem, jak ustát krizi v posteli a zbavit se impotence, přišel David Matásek coby finanční poradce David v seriálu Přešlapy. Když nepomohly rady kamarádů, rozhodl se vyhledat profesionální pomoc. Pokud ale myslíte, že zašel za doktorem, tak se mýlíte. Podívejte se na ukázky.

David Matásek, který září v hlavní roli seriálu Polda jako drsný komisař Bříza, zažil v kůži své postavy v seriálu Přešlapy něco, čeho se děsí asi každý muž. Selhání v posteli je totiž pro pány velkým strašákem. A co teprve, když selžete opakovaně. Ač Davida zprvu přepadají deprese a nechce se o problému bavit, nakonec se rozhoupe a hodlá vyhledat pomoc profesionála. Ovšem trochu jiného, než byste čekali.

Manželství Davida a Karolíny prochází menší krizí. Alespoň co se jejich milostného života týče. David totiž není schopen plnit své povinnosti tak, jak by rád. Jeho sebevědomí tak strmě padá dolů, ač se ho Karolína snaží utěšit. „To se přece občas může stát každýmu,“ povzbuzuje ho obligátní větou. „Nedávno jsem o tom četla článek. Vždycky je nejhorší, když se to stane poprvé.“ „Ale tohle bylo podruhý,“ připomene jí David. Co považuje David za své první selhání a čím mu to Karolína vymlouvá, se podívejte v následující ukázce.

David poprosí o pomoc s impotencí prostitutku

Bohužel to nebylo naposled, kdy David v posteli zklamal. Každý další nevydařený pokus víc a víc prohluboval jeho až úzkostné stavy. Nakonec se svěřil kamarádovi Adamovi a prosil ho o radu. Ten mu ale moc nepomohl a David se tak uchýlil k velmi netradičnímu řešení. Když řekne Adamovi, že vyhledá pomoc profesionála, rozhodně Adama nenapadne, že profesionálem nemyslí doktora, ale prostitutku.

V momentě, kdy se David se ženou nejstaršího řemesla sejde, je jasné, že to nebude klasické dostaveníčko. Přizná jí, co ho trápí, mimo jiné i ztráta autority v práci. Ona ho stejně jako manželka uklidňuje, ale očividně má s daným mužským problémem větší zkušenosti, než Davida vůbec napadlo. Prostitutka totiž vidí jasnou souvislost mezi jeho pracovním postavením a „postelovým úspěchem“. K žádnému aktu tak ve finále nedojde a Davidovi jen poradí: „Hele, zlato, ty děláš zásadní chybu. Ty si musíš srovnat věci v práci a pak teprve můžeš začít srovnávat doma.“

Z Jitky Schneiderové coby Jany se stala mamina

Petr se mezitím potýká s jiným milostným problémem. Po porodu jejich syna už ho manželka Jana nepřitahuje jako dřív. I když odpočítával dny, kdy budou moci být po šestinedělí opět spolu, natěšenost a vášeň vystřídají smíšené pocity. Petr ale přijde na to, v čem je zakopaný pes. Z Jany se totiž stala mamina. Podívejte se v ukázce, co to znamená a proč už ji nevidí stejně jako před porodem.

Pomůže Davidovi zajímavá rada prostitutky na řešení jeho problému s impotencí? Získá si v práci znovu respekt a následně i ztracené sebevědomí v manželském loži? A jak vyřeší svůj problém Petr s jeho maminou?

Sledujte komediální seriál Přešlapy každé úterý a čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.