Zuzana Norisová je těhotná. Neví ale, kdo je otec!

Neplánované těhotenství je samo o sobě kolikrát zapeklitá věc. A co teprve, když netušíte, kdo je otec dítěte! Do této nezáviděníhodné situace se dostane Zuzana Norisová jako Radka v seriálu Přešlapy. Ačkoliv je šťastně zadaná a s Adamem jí to klape, z nečekané novinky už takovou radost nemá. Skrývá před Adamem totiž jedno malé tajemství. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Zuzana Norisová se jako Radka v Přešlapech dostala do pěkného maléru. Nechtěné těhotenství ji sice překvapí, ještě větší starost jí dělá, že sama nemá ponětí, kdo je otcem dítěte. Bohužel, její přítel Adam v podání Filipa Blažka, kterého dobře znáte jako Tomáše Buriana ze Slunečné nebo Romea ze seriálu Svatby v Benátkách, není jediným kandidátem. Návštěva Radčina bývalého partnera, se kterým se chtěla domluvit na rozvodu, neproběhla tak nevinně, jak Adamovi vylíčila.

Zprvu je Radka nakloněna i potratu. Na radu kamarádky Karolíny se ale rozhodne nejprve zajít za doktorkou. Jenže její časté nevolnosti už začnou být Adamovi divné, a proto se jako detektiv pustí do pátrání po Radčině lékařce. Neustane, dokud ji nenajde. V domnění, že jeho milá řeší nějaký závažný zdravotní problém, za ní běží do nemocnice, aby jí byl oporou. V první chvíli mu vůbec nedochází, co na obrazovce ultrazvuku vidí. Tipuje to na ledvinový kámen. Desetitýdenní zdravý „kámen“ je tak pro něj skutečný šok.

Radka by ráda věděla, čí miminko vlastně čeká. Testy otcovství ještě před narozením dítěte ale nakonec zavrhne, a tak jasno bude až v momentě, kdy se malé narodí a bude možné provést testy DNA. Jediné, čím se tak může utěšovat je, že adepti na tatínka jejího dítěte jsou jenom dva.

Adam překvapí Radku žádostí o ruku

Adam si sám sebe jako otce nedokáže představit. A není sám. Ani jeho nejlepší kamarád Petr toho není schopen. Nakonec se ale Adam rozhoupe k činu a plánuje Radku požádat o ruku. Ta se mu mezitím snažila říct pravdu, ale dosud k tomu buď nenašla odvahu, nebo nebyla vhodná příležitost. Na romantické večeři, během níž Adam poklekne a požádá jí o ruku, jí tak zbydou jen oči pro pláč. Nemůže Adamovi již dále lhát a řekne mu pravdu.

Ten to samozřejmě nedokáže skousnout a od Radky odchází. Pak se mu ale vše rozleží v hlavě a díky náhodnému setkání v parku s jednou čerstvě usmířenou dvojicí s malým dítětem, dojde k závěru, že Radku bezpodmínečně miluje a chce s ní dítě vychovávat, ať už je jeho, nebo ne. Když se ale vrátí do bytu, Radka je pryč. Adam neměl ani ponětí, že by ji mohlo napadnout odjet pryč. Jen několik minut před jejím odjezdem se dozví, že má v plánu odjet za sestrou do zahraničí. Adam tak svede boj s časem a dožene Radku v poslední vteřině.

Jak se Radka zachová? Nechá se od Adama přesvědčit, aby zůstala, a uvěří mu, že bude dítě milovat, i když třeba není jeho? Nebo je její rozhodnutí už definitivní?

Další díl seriálu Přešlapy plný emocí sledujte ve čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.