Zuzana Norisová si našla zajíčka. Z jeho strany šlo ale o sázku

Trend najít si mladšího partnera se nevyhýbá mužům ani ženám. Své o tom ví i Zuzana Norisová. Ta si jako třicítka najde v seriálu Přešlapy sotva dvacetiletého zajíčka. Bohužel ale netuší, že se z jeho strany jedná pouze o sázku. Co Zuzana udělá, až zjistí pravdu? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Zuzana Norisová, která nezapomenutelně ztvárnila naivní a trochu hloupou letušku Petru v seriálu Letiště, řeší jako vyspělá třicítka v Přešlapech úplně jiné problémy. Zatímco jako mladá a ztřeštěná Petra si v Letišti vybírala spíše starší nápadníky, z jejichž postavení mohla profitovat, jako Radka se nyní dostává do jiné situace. Najednou je to ona, která z pozice šéfové loví v mladších vodách. Vůbec by ji ale nenapadlo, že její nová známost to zprvu nemyslí tak upřímně, jak se zdá.

Když Radce nevyšlo plánované usmíření s Adamem v podání Filipa Blažka, jehož diváci vídají i jako Toma v seriálu Slunečná, rozhodla se pro nový začátek. Nastoupila znovu do práce, kde díky svému atraktivnímu vzhledu neunikla pozornosti mladých kluků. Zálusk má na ni hlavně Dan, který se se svým kolegou neváhá vsadit, že u ní uspěje.

Zuzana Norisová si jako Radka našla zajíčka

I když Radka jeho nabídku zprvu odmítne, nakonec si to rozmyslí a zajde s ním na drink. Kupodivu zjistí, že si s Danem rozumí, ale zároveň si moc dobře uvědomuje větší věkový rozdíl. Hned po rande to konzultuje s Davidem, u něhož a Karolíny zatím bydlí. Přestože i on se pozastaví nad tím, že si Radka vybrala jednadvacetiletého zajíčka, Dany Radku o své vyspělosti přesvědčí.

Ani ve snu by ji proto nenapadlo, že impulzem k jejich první schůzce byla sázka. Když jí to její nadřízený, který kluky slyšel, napráská, samozřejmě zuří. Podívejte se v ukázce, jakou scénu Danovi udělá.

Hádka v restauraci s Adamem

Dan ji nakonec přesvědčí, že je pro něho něco víc než jen hec a že už to dávno nebere tak nezávazně. Radka mu uvěří a zajdou společně na večeři. Koho tam ale nepotkají. Adama! Ten se totiž rozhodl pro seznamku a v restauraci čeká na dívku, která odpověděla na jeho inzerát. Radka s Danem mají z nervózního Adama srandu a rande naslepo mu nevybíravě předhazují. Jak se dalo čekat, neskončí to jinak než hádkou.

Vydrží Radce její nová známost s mladým klukem? Nebo se Adam odhodlá o ni ještě zabojovat?

Dívejte se na další díl seriálu Přešlapy v úterý od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.