Nápaditá grilovačka úplně bez masa. Podle šéfa Pohlreicha zachutná každému

Rozpal to, šéfe! IV (4) - upoutávka

Další nedělní grilovačka bude speciálně pro ty, kteří z různých důvodů nejedí maso. „To znamená, že nás čeká vegetariánské menu. Možná máte představu, jako mnoho ostatních, že nejíst maso rovná se jíst jenom mrkev a jinou zeleninu... tak to budete asi hodně překvapeni,“ uvádí šéf.

Ve čtrvtém dílu Zdeněk pohostí návštěvu ze světa módy. I proto šéf zvolí lehké suroviny a maso si nechá na příště. Menu z grilu začne božským sýrem, který se jmenuje raclette.

"Myslim, že další recept budou naši hosté zbožňovat. Je to totiž kuskus, kterým nikdy nic nezkazíte. Je to rychlý, jednoduchý, takže to zvládne i třeba taková modelka. Ba ne zvládne to totiž úplně každej!"

Do třetice se naučíme pokrm zvaný chakchouka.

"To je specialita z Tunisu, něco na způsob rattattouille, podávaná s chlebem," objasňuje šéf k tajemnému názvu jídla, které ještě malinko vylepšil. "My to vymyslíme fikaně a v těstě tu zeleninku zapečeme. Vzniknou krásný plněný placky."

Více uvidíte už v neděli.

Sledujte 4. díl premiérové řady oblíbené kuchařské školy grilování Rozpal to, šéfe! v neděli v 18.00 na Primě a osvěžte své grilovací dovednosti.

A pro ty, kdo raději pořádný kus masa:

Fotky z natáčení druhé lekce letošního grilování:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.