Seriály a filmy

31. května 2019 09:00

Jana Mrákotová

V pátém díle Rozpal to, Šéfe! bude Zdeněk Pohlreich grilovat hrudí i ananas!

V nové sérii nejoblíbenějšího pořadu o grilování „Rozpal to, šéfe!“ voní mistrovský steak, a to v každém díle! Nenechejte si ujít Zdeňkovy pochoutky na gril. Tentokrát se těšte například na grilované hrudí nebo ananas,

V tomto díle se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu krevetové stir fry s rýží, grilované čekankové puky s modrým sýrem, hovězí hrudí nebo ananas s karamelovou omáčkou.

Podívejte se na ukázku

Zdeněk Pohlreich je nejen profesionálem v kuchyni, ale také romantikem. Neváhal přerušit natáčení, protože právě dorazila jeho žena a okomentoval natáčecí pauzu slovy: Se svou ženou jsem se viděl ráno doma. Ale musím přerušit natáčení a dát jí znovu pusu pro dobrý den.“

Stejně tak vysvětlil, že ke grilu rozhodně nepatří zevlování, nebo dlouhé čekání na výsledek: „U grilu to musí lítat, protože jinak to nemá tu správnou náladu.“ Nezbývá, než souhlasit. Protože pokud chcete u grilu pohostit více, než dva lidi, čas na prostoje rozhodně není.

Sledujte Rozpal to, Šéfe! a veškeré recepty z pořadu také online!

Další díl pořadu Rozpal to, šéfe! již v pondělí 3. června ve 22.50.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.