Seriály a filmy

31. května 2019 09:00

Jana Mrákotová

V pátém díle Rozpal to, Šéfe! bude Zdeněk Pohlreich grilovat hrudí i ananas!

V nové sérii nejoblíbenějšího pořadu o grilování „Rozpal to, šéfe!“ voní mistrovský steak, a to v každém díle! Nenechejte si ujít Zdeňkovy pochoutky na gril. Tentokrát se těšte například na grilované hrudí nebo ananas,

V tomto díle se diváci mohou inspirovat, jak lze připravit na grilu krevetové stir fry s rýží, grilované čekankové puky s modrým sýrem, hovězí hrudí nebo ananas s karamelovou omáčkou.

Podívejte se na ukázku

Zdeněk Pohlreich je nejen profesionálem v kuchyni, ale také romantikem. Neváhal přerušit natáčení, protože právě dorazila jeho žena a okomentoval natáčecí pauzu slovy: Se svou ženou jsem se viděl ráno doma. Ale musím přerušit natáčení a dát jí znovu pusu pro dobrý den.“

Stejně tak vysvětlil, že ke grilu rozhodně nepatří zevlování, nebo dlouhé čekání na výsledek: „U grilu to musí lítat, protože jinak to nemá tu správnou náladu.“ Nezbývá, než souhlasit. Protože pokud chcete u grilu pohostit více, než dva lidi, čas na prostoje rozhodně není.

Sledujte Rozpal to, Šéfe! a veškeré recepty z pořadu také online!

Další díl pořadu Rozpal to, šéfe! již v pondělí 3. června ve 22.50.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.