3. května 2018 12:24

Petra Kloidová

Z natáčení S pravdou ven chodím unavená, protože chci vyhrát, říká Veronika Žilková

Herečku Veroniku Žilkovou budete vídat pravidelně ve čtvrtek ve 21.35 na Primě v pořadu S pravdou ven. Veronika bude sedět v porotě tzv. hadačů zajímavých zaměstnání. Podívejte se na rozhovor.

V roli moderátora v novém primáckém pořadu S pravdou ven se představí herec Tomáš Měcháček, kterého můžete znát i Comedy Central jako komika. Jak je na tom s lhaním on? Zastává názor, že je lepší milosrdná lež než krutá pravda? „Ano, zastávám, protože někdy je milosrdenství správné,“ přiznává Tomáš.

V roli hadačů se představí herečka Veronika Žilková, herec a muzikant Václav Kopta a legendární fotbalista Pavel Horváth. Budou je doplňovat například Michal Novotný, Jakub Kohák, Tereza Kostková, Eva Perkausová, Michal Kavalčík nebo Libor Bouček.

Podívejte se na rozhovor s Veronikou Žilkovou ze zákulisí natáčení:

Nový pořad S Pravdou ven uvidíte už ve čtvrtek ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.