8 důležitých selfie z natáčení Sběratelů kostí

Sociální média už se samozřejmostí pronikají i do světa televizního byznysu. Mít Instagram, Twitter a Facebook už patří do základní výbavy každého seriálu. Proč? Jako fanoušci můžeme sledovat i zákulisí natáčení.

Co uvidíte v premiérové 11. řadě Sběratelů kostí, které můžete sledovat na Prima LOVE každé úterý ve 20.15?

Booth se ujímá vyšetřování případu vraždy realitního makléře, který byl zarytým hráčem onlinové sportovní hry. Jeho vztahy s ostatními hráči byly tak napjaté, že vyvrcholily výhrůžkami smrtí...

Po odvysílání epizody Sběratelů kostí je můžete sledovat na Prima PLAY

Sociální média a Sběratelé kostí

Oficiální instagramový profil Sběratelů kostí existuje stejně jako aktivní Twitter a rovněž i Facebook. Sběratelé kostí jdou zkátka s dobou stejně jako herci a herečky, kteří své profily na sociálních médiích plní informacemi o svém životě.

Ačkoliv hlavní hvězda seriálu Emily Deschanel Instagramem neoplývá, plně to vynahrazuje David Boreanaz jako Booth, jenž fanoušky pravidelně informuje o svém soukromí, ale i o tom, kde ho v budoucnosti po ukončení seriálu Sběratelů kostí uvidíte. Podle všeho se rozhodně nudit nebude!

Teď pro vás máme osm skvělých selfies přímo z natáčení nebo seriálových promo akcí. Najdete v nich selfie z poslední 12. řady, ale i staré fotografie z natáčení. Užijte si pohled do zákulisí.

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý. Stejně tak si celý díl můžete přehrát i online v našem archivu Prima PLAY.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.