Nebylo to naše rozhodnutí ukončit seriál, tvrdí autoři Sběratelů kostí

12. série, kterou můžete sledovat právě teď na Prima LOVE, je také pro Sběratele kostí tou poslední. Jak se ale nedávno ukázalo v rozhovoru s autory a herci úžasné televizní show, nebylo to rozhodně jejich rozhodnutí. Kdo ukončil oblíbený seriál?

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Na televizních obrazovkách můžete momentálně sledovat už finální řadu oblíbenéhé seriálu Sběratelé kostí.

Seriál Sběratelé kostí vychází z detektivních románů skutečné forenzní antropoložky Kathy Reichs. Jeho hlavní hrdinka, forenzní antropoložka dr. Temperance Brennanová, píše ve volném čase detektivní romány, ve kterých je hlavní hrdinkou dr. Kathy Reichsová.

Co uvidíte toto úterý? Tým vyšetřovatelů musí pátrat za zdmi domova důchodců. Parta zvídavých dětí totiž objeví kostru muže v sudu s kyselinou sýrovou, která patří jednomu z obyvatel domova… Více se dozvíte v úterý na Prima LOVE ve 20.15!

Rozhodnutí ukončit Sběratele kostí zaznělo od...

"Nebylo to naše rozhodnutí," řekl producent Sběratelů kostí Hart Hanson během tiskové konference. Producent ale dále prozradil, že konec s 12. řadou pro ně také nebyl žádným překvapením, jelikož jim to bylo ze začátku natáčení oznámeno. Na finální epizodu a zakončení příběhu Kůstky a Bootha, tak scenáristé mohli briskně zareagovat.

Hvězda seriálu, David Boreanaz, řekl, že by od herců a tvůrců seriálu bylo opravdu nevděčné, kdyby se vzpouzeli rozhodnutí televize, jelikož jim dopřáli krásných dvanáct let na televizních obrazovkách. Problémy nastaly ve chvíli, kdy televize FOX dala Sběratelům jiný čas, seriál se tak se sledovaností držel jen zuby nehty. Bylo jasné, že jednoho dne přijde telefon a oznámení, že Sběratelé kostí už nemají na televizní obrazovce komerční televize co dělat.

"Dostali jsme už několikrát echo, že další řadou budeme pravděpodobně končit, ale vždy jsme přišli s novými nápady, jak příběh Sběratelů kostí dále a zajímavě rozvést. Začátek konce jsme tedy prožívali několikrát," tvrdí herečka Deschanel.

Tým Sběratelů kostí se ale shoduje na tom, že zakončení seriálu se neslo s noblesou a příjemnou atmosférou.

Sledujte Sběratele kostí na Prima LOVE každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.