Seriály a filmy

10. července 2017 15:47

Petra Kloidová

Tohle je nejoblíbenější hrdinka seriálové Kůstky!

Každá žena má, nebo alespoň měla svůj idol, ke kterému zhlížela jako milá. Představitelka Kůstky si umí vybrat. Proč milovala Wonder woman?

Co můžete vidět v úterních Sběratelech kostí?

Do Jeffersonova institutu je převezeno ohlodané tělo univerzitního studenta. Booth při pátrání zjišťuje, že se jednalo o vedoucího populárního školního sboru, ve kterém však vládly intriky a závist…

Kdo je vrahem se dozvíte v úterý na Prima LOVE ve 20.15 ve Sběratelech kostí.

Wonder woman a Emily Deschanel

Když se představitelky ukrutně inteligetní, ale sociálně neohrabané Kůstky ze Sběratelů kostí zeptáte na to, jakou má nejoblíbenější ženskou postavu, odpoví bez rozmýšlení. Vždycky ji imponovala ženská síla. Její nejoblíbenější hrdinkou byla postava Wonder Woman. Postava polobohyně a zároveň Amazonky Diane se objevila v komiksu už v roce 1941. Diane bojuje za lásku, mír a genderovou rovnost.

V 60. a 70. letech se příběh bojovnice objevil i na televizních obrazovkách jako seriál. V roce 2017 měla Wonder woman filmovou premiéru. U diváků měla obrovský úspěch.

"Vždycky to byla jedna ze žen, kterou jsem sledovala v televizi. Uvědomuji si, že nepochází z reálného světa, ale Wonder woman sem milovala. Byla to silná hrdinka, ke které jsem shlížela jako malá holka. Dodalo mi to už jako malé myšlenky o to, že i ženy mohou mít moc, mohou něco dokázat, udělat něco úžasného a mít super schopnosti jako ostatní mužské komiksové postavy, " svěřila se Emily Deschanel.

Jak jsme vás informovali v nedávné době, představitelka seriálové Kůstky není jedinou ženou, která miluje silné ženské charaktery. Sexy Sasha Alexander z kriminálky Rizzoli a Isles je na tom dost podobně.

"Vždycky se mi líbily ženy typu Sigourney Weaver. Ty, které v sobě měly jiskru tvrdosti, myšlenku toho, že se se životem nemažou," vypráví Sasha. Ona sama sebe popisuje jako sebevědomou, ale zároveň také velice zranitelnou. Její seriálové charaktery jsou prý o dost drsnější než ona sama.

VÍCE O VKUSU NA ŽENY U SASHY ALEXANDER SE DOČTETE TADY.

Sledovat silnou osobnost Kůstku můžete v seriálu Sběratelů kostí

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.