Životní styl

19. října 2020 05:59

David Hofbauer je zpět v Rubavě. A není vůbec ve formě. Sledujte Sestřičky Modrý kód

Když měl Michal pocit, že Davida zahlédl na Ronďáku, měl pravdu. Nyní se s katastrofickou událostí David dostává přímo na urgent. Moc se tam ale neohřeje! Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Danymu stále nedají spát kazety patřící Lukášovu otci. Lukáš se sice nechce dozvědět, co do nich jeho otec zakódoval, pro Danyho je to ale velká výzva. Když ho pak Lukáš požádá o to, aby se mu podíval na tablet, Dany mu opět nasadí brouka do hlavy s tím, že by přece stálo za to se dozvědět, co se na kazetách nachází. A Lukáš nakonec na Danyho nápad přistoupí, také kvůli tomu, že ani jeho babičce se stále Rosťovo náhlé úmrtí vůbec nezdá. Co se dozví?

Na rubavském sídlišti Rondo se kvůli výbuchu plynu zřítí squat obývaný ztracenými existencemi. Včetně Davida Hofbauera, v němž se v kritické události probudí lékařské pudy, a právě díky jeho včasnému zásahu nakonec katastrofická událost nebude mít tak vážné následky.

Sledujte exkluzivní ukázku:

David totiž zvládne ošetřit téměř všechny zraněné ještě před příjezdem záchranky a hasičů. Sám se ale nadýchá prachu a zkolabuje. Z lékaře se rázem stává pacient. Jaké bude překvapení všech na urgentu, když jej coby pacienta přiváží v hrozném stavu záchranka. Ošetřovat ho bude Michal Tomášek, a nebude s ním mít snadné pořízení. Jak správně odhadne, Davidův problém netkví jen v tom, že se nadýchal prachu.

Davidovi ale vůbec nejde o jeho vlastní stav, ale spíš o stav ostatních soukmenovců, které záchranáři na urgent přivezli. Chce se účastnit operace jednoho z nich, který mu obzvlášť přirostl k srdci. Jeho návrh ale všichni v čele s Rasputinem odmítnou a David v zuboženém stavu opouští urgent. Všichni mají o jeho život obavy:

Kde ale Davida v Rubavě hledat? A co vůbec dělá v České republice, když má být v Anglii a pracovat na svém výzkumu? Mery i Rasputin začínají být zoufalí…

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Sestřičky Modrý kód:

Kratochvílovi stále řeší vztah Any a Sebastiana Hrubka. Mladý pár navíc usoudí, že by svůj vztah rádi posunuli dále, a proto Any požádá Míšu o antikoncepci, čímž ji samozřejmě zaskočí. Pak ale dojde k závěru, že bude lepší dceři po náležitém poučení vyhovět.

V mezidobí ale dojde ke značnému zkomplikování situace, kdy sportovní výběr Sebastianovi kvůli dopingu zakáže závodit. Při náhodném setkání Martina a Sebastianova otce dojde k vypjaté slovní výměně zakončené Martinovým výpadem, který, jak to tak vypadá, bude mít dohru u soudu:

Další epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě a rovnou se můžete v iPrima Videopůjčovně podívat exkluzivně on-line na předpremiéru 17. epizody, kde se dozvíte, proč je David Hofbauer v Rubavě. A také to, zda stále miluje Mery!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.