Seriály a filmy

2. února 2021 05:59

Ema a Rasputin v seriálu Sestřičky: Překvapení! Bude svatba?

Žádost o ruku si většina lidí představuje jako romantický moment, kdy on klečí s prstýnkem a ptá se: „Vezeš si mě?“ Jenže život se někdy pořádně zamotá, a tak to může proběhnout úplně jinak. Sledujte ve středu v dalším díle seriálu Sestřičky na Primě, jak dopadne debata o svatbě mezi Emou a Rasputinem.

Nevěříte? Opravdu se to stane, podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky:

Soud, který by Emu mohl poslat do vězení, se totiž blíží mílovými kroky. Dokonce to vypadá, že bude daleko dřív, než si původně Ema s Rasputinem mysleli. Shodou okolností se v Rubavě ocitne na ošetření maminka, která „sedí v base“ a zdravotní problém ji zastihl na propustce. Pomůže Emě, nebo ji spíš vyděsí? Zatím to vypadá, že má naše dětská paní doktorka střídavě strach a střídavě se opírá o svůj černý humor...

O překvapení tentokrát nebude nouze. Jak je možné, že si Deny, o kterém si všichni myslí, že je gay, namlouvá krásnou sestřičku z dětského? Nebo je to jen zdání? Posuďte sami – Bára je tedy opravdu hodně překvapená tím, co vidí:

V Rubavě se bojuje o zdraví a životy pacientů každý den. Někdy jde opravdu do tuhého. Maty a David budou válčit o zdraví dívky, která pro sportovní úspěchy neváhala sáhnout po dopingu. Jak jejich úsilí dopadne? To nemůžeme prozradit…

Sledujte upoutávku středeční epizody:

Lukáš se svojí babičkou a její kamarádkou Jarkou nepřestávají v pátrání. Bude to chtít ovšem nějaké oběti. Tak například se Lukáš bude muset vydat cvičit… A také by bylo dobré seznámit se s tchánem svého úhlavního nepřítele. Představí se vám sám:

Katka se snaží nemyslet na Matyho a soustředí se na hledání svých biologických rodičů. Dokonce se kvůli tomu dopustí falšování dokumentů. To by ji samozřejmě mohlo stát hodně… Včetně místa zdravotní sestřičky. Sledujte v seriálu, jestli bude mít Katka štěstí a narazí na přívětivou odezvu, nebo se namočí do většího maléru, než si vůbec dokázala představit...

Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20:15 na Primě nebo v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.