Životní styl

6. prosince 2020 05:59

Exkluzivní ukázky ze seriálu Sestřičky: Maty a Katka to dají dohromady

Že by se v seriálu Sestřičky chystala nová lovestory? Skoro to tak vypadá. Dohromady to spolu dají David Gránský a Natálie Halouzková alias Maty a Katka. Podívejte se už teď na exkluzivní video a nezapomeňte sledovat v pondělí ve 20.15 na Primě další premiérovou epizodu svého oblíbeného seriálu.

Maty Bojan a Katka Kinská se znají od dětství. Tehdy bral Maty Katku jako malou otravnou holku. Nyní, když spolu pracují na urgentu jako kolegové, mu dochází, že Katka už není dítě. Z jemných náznaků vyplývá, že by mezi nimi mohlo i k něčemu dojít. Oba ale své city zatím schovávají za háv přátelství.

To se má ale v pondělní epizodě všechno změnit. Katka totiž začíná konečně sbírat odvahu k tomu, aby s rodiči probrala to, že je adoptovaná. V mezidobí se ale dozví jiné zásadní zkušenosti a rozejde se svým přítelem, protože už ji vztah nenaplňuje. A tento koktejl ne zrovna příjemných zážitků vyústí v to, že se během noční služby zhroutí. Nablízku jí bude Maty a vypjatá situace se trochu zvrtne…

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Sestřičky:

Jak to po vášnivé noci bude mezi Katkou a Matym vypadat dál? Má jejich vztah šanci, dokáží se spolu vůbec normálně po společně strávených intimních chvilkách bavit?

Na to se podívejte v pondělí ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.