Životní styl

9. ledna 2021 05:50

Petr Ryšavý není na kluky! Podívejte se na exkluzivní videa k seriálu Sestřičky

Petr Ryšavý hraje v seriálu Sestřičky „ajťáka“ Danyho. Jeho spolubydlící Katka a Barča mají o jeho sexuální orientaci naprosto jasno. Jenže nic není, jak se zdá. Sledujte exkluzivní ukázku z pondělní epizody seriálu Sestřičky, kterou sledujte ve 20:15 na Primě.

Petr Ryšavý alias Dany bydlí s Bárou a Katkou v bytě, jehož pronájem sehnal Katce její tatínek. Obě holky Danyho berou jako neškodného kamaráda. Z různých vnějších projevů jsou totiž přesvědčené o tom, že je Dany homosexuál. Vždyť ho také nikdy neviděly s žádnou holkou, naopak je obklopený jenom pánskou společností.

Po posledním společném večírku, na který dorazil i Danyho kamarád, mají ale holky, a hlavně Bára, černé svědomí. Usmyslela si, že kluka, kterého si Dany přivedl, sbalí, a to se jí také povedlo. Teď má ale sama ze sebe špatný pocit, že sbalila kluka svému nejlepšímu kamarádovi.

Navíc se holkám zdá Dany v poslední době nějaký neobvykle smutný. Čím to může být? Že by Bářiným úspěchem v její snaze sbalit Danyho kluka? Holky proto vymyslí, že bude nejlepší pro Danyho najít náhradu. Což se ale snáze řekne, než udělá. Holkám bude ale do karet hrát náhoda. V nemocnici se stanou svědky žárlivé scény mezi dvěma partnery a odtud bude už jen krůček k tomu pozvat potenciálního kluka pro Danyho na party. Jak se bude Dany na nově příchozího tvářit? Mrkněte se na to ve videu:

Katka s Bárou samozřejmě objekt zájmu seznámí s tím, proč ho vlastně pozvaly. Jaké ale bude Danyho překvapení, když se to dozví i on sám. Proč?

Odpověď najdete v exkluzivní ukázce ze seriálu Sestřičky:

Takže Dany není na kluky? A o koho má vlastně zájem? To se dozvíte už v pondělí 11. ledna ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky, který sledujte každé pondělí večer na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.