Exkluzivní ukázky ze seriálu Sestřičky: Mery už má Michala dost. Rozchod, nebo svatba na spadnutí?

Středeční epizoda seriálu Sestřičky Modrý kód bude dost dramatická. Mery se téměř rozejde s Michalem. Opravdu už jejich vztahu odzvonilo? To uvidíte na Primě ve 20.15 v 7. epizodě vašeho oblíbeného seriálu.

Mery má pocit, že se jí Michal vyhýbá, jak může. Od doby, kdy ji požádal o ruku a Mery odmítla, vztah mezi těmi dvěma nestojí za moc. Vzájemně se vyhýbají a nemají si co říct. Mery si toho všimne a rozhodne se udělat vstřícné gesto – naplánuje romantický večer, při němž si chce s Michalem promluvit. Jenže Michal se rozhodne prohodit si služby s kolegou, aby nemusel chodit domů. Když to Mery zjistí, na Michala se vážně naštve. Jenže to netuší, jak Michal zareaguje!

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky:

Andy s Martinem pokračují v tréninku biatlonu. Několikrát se při trénování střetnou s místním podnikatelem Hrbkem, jehož syna Martin vyhodil z reprezentace. Hrbek háže Martinovi klacky pod nohy, jak může. Martinova kamaráda a trenéra Radima napadne, že by se Martin mohl vrátit do školy a dodělat si vzdělání fyzioterapie. Martinovi se myšlenka na návrat do školy moc nezamlouvá, jeho manželce Míše navíc nabídne studium v programu Akreditovaná zdravotní sestra primář Viktor Žák na urgentu. Jenže studovat může jen jeden z rodiny…

Viktor Žák se vrací z Francie coby primář urgentního příjmu. Z morouse se stal vcelku sympatický šéf, tohle na urgentu nikdo nečekal!

Naďa Hartmanová pokračuje v pátrání v případu úmrtí jejího syna Rosti. Svého bývalého podřízeného donutí, aby jí z policie zapůjčil detektor kovů. Její podezření se ukáže jako správné. Opravdu v Rosťově bytě najde tajnou schránku. S Lukášem ale budou mít problém se do ní dostat. Ještě že má majorka Hartmanová dostatek známých kasařů, kteří jí s otevřením schránky pomohou. Co v ní Naďa s Lukášem najdou?

Sledujte upoutávku další epizody:

Katku čeká další nepříjemný pracovní den se sestrou Libuší, který ještě zhorší fakt, že na urgentní příjem přivede Katčina máma Ivana svoji těhotnou klientku a žádá po Katce protekci. Libuše bude bohužel přítomna celé scéně, a samozřejmě to dá Katce pěkně „sežrat“. Jenže ve finále bude Katka za hvězdu. Jak to? Michalovi pomůže v sanitce těhotnou pacientku odrodit. Libuše pukne vzteky!

Další epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.