Extra ukázka: Studenti v rodině Kratochvílů v seriálu Sestřičky. Bude studovat Míša, nebo Martin?

Kratochvílovi jsou pohodová rodinka. Nyní to ale vypadá, že období pohody končí. Na studia se totiž chystá jak Martin, tak sestřička Míša. Jenže domácnost dva studenty neutáhne… Kdo si nakonec bude muset nechat zajít chuť? Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Míša Kratochvílová na urgentním příjmu zastoupí primáře Viktora Žáka. Ten je totiž pohlcen mediální sebeprezentací v televizi a zapomene trpícímu pacientovi předepsat anestetika. Míša zakročí sama a pacientovi předepíše anestetika, aniž by na to měla coby zdravotní sestra právo. I když celou věc dělala pro blaho pacienta, je jasné, že negativním důsledkům a výtkám od primáře se nevyhne.

Viktor Žák ale Míšu překvapí. Nejenže jí nijak zvlášť nevyčiní, ale dokonce jí nabídne, zda by neměla zájem podstoupit kurz Akreditovaná zdravotní sestra. Tak tohle tedy Míša nečekala ani v nejmenším, a stejně to překvapí i její kamarádky Mery a Emu.

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky:

Vypadá to tedy, že Míša na nabídku studia přistoupí. Jenže to ještě neví, co ji čeká doma. Také její manžel Martin se rozhodne věnovat se studiu, aby se konečně mohl vrátit do reprezentace. Oba ale studovat nemohou, to by jejich domácnost lehla popelem.

Jeden z nich se tedy s myšlenkou na studia bude muset rozloučit. Kdo ostrouhá, Míša, nebo Martin? To se dozvíte v 7. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.