Hvězda Sestřiček Marek Němec po mrtvici: Slintám během natáčení

Pacienta po mozkové příhodě udělali scenáristé seriálu Sestřičky z herce Marka Němce. Jeho postava David Hofbauer v uplynulém díle prodělal mozkovou příhodu, a tak se herec několika díly proležel na nemocničním lůžku. Kdo by si myslel, že si v práci odpočinul, mýlil by se… Marka Němce sledujte v seriálu Sestřičky každé pondělí a středu na Primě od 20:15.

I když svoji pracovní dobu Marek Němec během natáčení právě vysílaných dílů seriálu Sestřičky prakticky proležel, z práce domů odpočatý rozhodně nechodil.

„Hofbauerovi šlo o život. Zahořel v domě, a tak se ve špitálu ocitl jako pacient. Ke všem komplikacím se přidala mozková příhoda, po které mu zůstane nemocná ruka a svěšený koutek. Takže leží v posteli a je drsnej,“ vysvětluje Marek Němec.

„Je docela těžké mluvit se svěšeným koutkem a slintat. Ale užili jsme si s tím spoustu legrace, které jsme nechali i v ději. Hofbauer bude ještě drsnější, než býval. Říkám mu chromajzl – doktor House. A kolega Saša Rašilov ho přejmenoval na Housebauera. Pořád bude mít tendence mizet a vracet se. Hlavně kvůli Mery (Sabina Laurinová), pořád ho to k ní táhne, pne to mezi nimi, uvidíme, kam až se to dopne a jestli to pak dopne,“ prozrazuje Němec.

Sledujte video z pondělní epizody seriálu Sestřičky:

Jak se vypořádal s nelehkou úlohou, uvidí diváci seriálu Sestřičky poprvé v pondělí ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.