Jak to dopadne mezi Mery a Davidem? Opravdu Mery zvažuje, že by spolu utekli? Podívejte se na to v seriálu Sestřičky

David Hofbauer v poslední epizodě seriálu Sestřičky vyzval Mery, aby spolu utekli. Mery samozřejmě tento návrh, jakkoliv šíleně působil, niterně zasáhl. Jak se celá záležitost vyvine? To sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného seriálu!

Davida Hofbauera postihla cévní mozková příhoda. A ve slabé chvilce navrhl Mery, ať spolu utečou a stráví život společně. Jakkoliv ho Mery odmítla, samozřejmě jí celá situace vrtá hlavou, jakkoliv je nyní šťastně vdaná za Michala Tomáška. Ale i její kamarádky Míša a Ema si začínají všímat, jak Mery Davidova přítomnost zasáhla.

Mery má pocit, že by si s Davidem měla vzájemný rozhovor vysvětlit. Podpořena Míšou a Emou si s Davidem pohovoří, nicméně výsledek ji úplně nenadchne….

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky:

Lukáš Hartman sice odmítl Danyho nabídku, aby společně zjistili, jaká data se nacházejí na audiokazetách nalezených v Rosťově pozůstalosti. Dany ale nakonec přece jen začne v záležitosti pátrat a zjištění jsou více než překvapivá!

Sledujte upoutávku další epizody Sestřiček:

Katka Kinská stále řeší, jak je možné, že nemá kompatibilní krevní skupinu se svým otcem. Na rodinné večeři u příležitosti třicátého výročí setkání svých rodičů konečně dochází k zásadní informaci. A hned začne dále pátrat. Dokonce kontaktuje muže, o němž se dozvídá, že by mohl být jejím otcem. Místo toho však přichází na urgent jeho dcera...

Další epizodu seriálu Sestřičky sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.