Katku čeká v seriálu Sestřičky nejhorší den na urgentu, Mery zase velké překvapení. Dívejte se ve středu!

Katka Kinská je poměrně citlivka. Tentokrát se jí její vlídná povaha nevyplatí. V domnění, že pomůže, bude příčinou zklamání mnoha lidí. Mery nečekaně Michal požádá o ruku. Jak tento den na urgentu dopadne? Dívejte se na 3. epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15.

Katka, Barča a jejich kámoš Dany si užívají pohodové bydlení. Tedy až na výjimky, momenty, kdy si do bytu bez upozornění a jako domů přijdou Katčini rodiče. Zejména s maminkou Ivanou se Katka nechce vídat, maminka ji totiž neustále přesvědčuje, aby se na místo zdravotní sestry na urgentu vykašlala a začala pracovat u ní v salonu.

Katce se práce na urgentu ale líbí, i když je pravda, že jejich nadřízená sestra Libuše dává jí i Barče dost zabrat. Katku navíc čeká první složitý případ, kdy navíc přislíbí blízkým pacienta, že všechno dobře dopadne… Což se samozřejmě nestane.

Podívejte se v extra ukázce, co jí poradí Maty Bojan:

Na urgentu je živo i kvůli tomu, že se z bezvědomí probouzí Michal Tomášek, kterého v ohrožení života operovali Rasputin a Prokop Hlinka. Mery se o Michalův život samozřejmě bála, jakmile se ale Michal probere, hned se mu podaří Mery naštvat. Nemyslí totiž na nic jiného než na to, kdy se bude zase moci vrátit do práce. Michal vůbec netuší, co udělal špatně, nicméně po rozhovoru s Emou Vlčkovou mu to dojde – pro Mery je až příliš nevázaný. Rozhodne se proto k razantnímu kroku:

Naďa Hartmanová se odmítá vzdát toho, že by s Lukášem měli přijít o peníze z pojistky po jejím zesnulém synovi Rosťovi. A konečně získává i jasnou stopu. Dozvídá se totiž, že Rosťovo auto bylo v perfektním pořádku. Nikoliv v havarijním stavu, jak vypověděl soudní znalec od pojišťovny, která měla vyplatit Rosťovu pojistku. Majorka Hartmanová zavětřila stopu, které se už nepustí!

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód:

Andy se odmítá zúčastnit biatlonového tréninkového závodu. A to dokonce tak, že poprosí Míšu, aby její nezájem vysvětlila Martinovi. Jenže podle Míši by byla velká škoda sportu po letech nechat. Jenže jak dceru v pubertě motivovat? Míša na to půjde jako ženská – přes atraktivního kluka. Zadaří se tenhle její plán?

Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v premiérové epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód. Nebo se na 3. epizodu podívejte v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.