Klára Cibulková o roli v seriálu Sestřičky: Pikantní scénář? Žádný problém!

Role svérázných holek, které nejdou pro ostré slovo daleko, jako by byly drobné blondýnce Kláře Cibulkové souzené. S právničkou Zuzanou Kratochvílovou v seriálu Sestřičky ale Klára Cibulková získává nové obzory. V dnešním díle se musela vypořádat s pikantním scénářem, který jí předepsal řešení zlomeného penisu jako pracovního úrazu gigola. Dívejte se na Primě ve 20:15.

„Vůbec nevím, co já, křehká blondýna, vyzařuju, že mě už poněkolikáté oslovují do rolí takhle rázných ženských. Zuzana Kratochvílová je razantní právnička, která si s chlapy nedělá těžkou hlavu, je neskutečně cynická a ironická. Nechci říct, že je to vyloženě kráva, i když…“ směje se Klára Cibulková.

Podívejte se extra ukázku ze seriálu Sestřičky:

„Baví mě, je vyhraněná, tím pádem je co hrát. Když jsem do Sestřiček vstupovala, nevěděla jsem, s kým se potkám, a o své postavě jsem měla jen pár informací. Udělalo mi velkou radost, když jsem se dozvěděla, že budu točit s Petrem Vaňkem. A teď jsme se nad tématem zlomeného penisu potkaly i s Kristýnkou Frejovou. Pro nás to nebylo nové téma, hrajeme spolu v představení Cry baby cry a to je v podstatě celé o penisech. Díky těmto obrazům jsme alespoň nevyšly ze cviku,“ říká herečka s tím, že natočit úvodní scénu, ve které Adéle Gondíkové objasňuje klientův problém, nebylo ale vůbec jednoduché.

„Několikrát jsme se při zkoušce ,odprdlyʽ, ale na ostrou jsme se namotivovaly a prostě to daly,“ vzpomíná Cibulková, pro kterou je natáčení Sestřiček v téhle době jedním z mála příjmů. „Zkouším ještě dvě divadelní představení, ale nikdo neví, kdy je budeme moct odehrát,“ dodává Cibulková, která jinak tráví čas učením se svými dvěma dětmi. „Magdalénka je v páté třídě a Matyáš se dostal na šestileté gymnázium, takže v první vlně jsme se připravovali na přijímačky. Bylo to strašný, ale v něčem přínosné, osvěžila jsem si znalosti z dějepisu, přírodopisu, matematiky a pravopisu. A myslím, že dosud jsme spolu nikdy takhle intenzivně nebyli,“ uzavírá herečka.

Kláru Cibulkovou uvidíte v Sestřičkách dnes ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.