Klára Cibulková o roli v seriálu Sestřičky: Pikantní scénář? Žádný problém!

Role svérázných holek, které nejdou pro ostré slovo daleko, jako by byly drobné blondýnce Kláře Cibulkové souzené. S právničkou Zuzanou Kratochvílovou v seriálu Sestřičky ale Klára Cibulková získává nové obzory. V dnešním díle se musela vypořádat s pikantním scénářem, který jí předepsal řešení zlomeného penisu jako pracovního úrazu gigola. Dívejte se na Primě ve 20:15.

„Vůbec nevím, co já, křehká blondýna, vyzařuju, že mě už poněkolikáté oslovují do rolí takhle rázných ženských. Zuzana Kratochvílová je razantní právnička, která si s chlapy nedělá těžkou hlavu, je neskutečně cynická a ironická. Nechci říct, že je to vyloženě kráva, i když…“ směje se Klára Cibulková.

Podívejte se extra ukázku ze seriálu Sestřičky:

„Baví mě, je vyhraněná, tím pádem je co hrát. Když jsem do Sestřiček vstupovala, nevěděla jsem, s kým se potkám, a o své postavě jsem měla jen pár informací. Udělalo mi velkou radost, když jsem se dozvěděla, že budu točit s Petrem Vaňkem. A teď jsme se nad tématem zlomeného penisu potkaly i s Kristýnkou Frejovou. Pro nás to nebylo nové téma, hrajeme spolu v představení Cry baby cry a to je v podstatě celé o penisech. Díky těmto obrazům jsme alespoň nevyšly ze cviku,“ říká herečka s tím, že natočit úvodní scénu, ve které Adéle Gondíkové objasňuje klientův problém, nebylo ale vůbec jednoduché.

„Několikrát jsme se při zkoušce ,odprdlyʽ, ale na ostrou jsme se namotivovaly a prostě to daly,“ vzpomíná Cibulková, pro kterou je natáčení Sestřiček v téhle době jedním z mála příjmů. „Zkouším ještě dvě divadelní představení, ale nikdo neví, kdy je budeme moct odehrát,“ dodává Cibulková, která jinak tráví čas učením se svými dvěma dětmi. „Magdalénka je v páté třídě a Matyáš se dostal na šestileté gymnázium, takže v první vlně jsme se připravovali na přijímačky. Bylo to strašný, ale v něčem přínosné, osvěžila jsem si znalosti z dějepisu, přírodopisu, matematiky a pravopisu. A myslím, že dosud jsme spolu nikdy takhle intenzivně nebyli,“ uzavírá herečka.

Kláru Cibulkovou uvidíte v Sestřičkách dnes ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.