Major Hartmanová ze seriálu Sestřičky Modrý kód srovná všechny kriminální živly v Rubavě

Rubava, a zejména nechvalně proslulé sídliště Ronďák, nepatří mezi nejpohodovější místa k životu. Sociálně vyloučené lokality životu na hraně společnosti přímo nahrávají. Teď mají ale kriminální a jiné živly utrum. Přichází totiž major Hartmanová! Seznamte se s ní už teď v ukázce ze seriálu Sestřičky Modrý kód, který Prima v předpremiéře vysílá již tuto sobotu 28. srpna ve 20.15.

Naďa Hartmanová je bývalá policistka a ne jen tak ledajaká. Ač nyní v důchodu, potěru nezákonných aktivit se věnuje stejně jako v době, kdy vedla Oddělení obecné kriminality. Její vnuk Lukáš má pro tyto aktivity pochopení, sám má ovšem se své babičky, která dokáže dštít síru, mnohdy strach. Nebo to alespoň umně předstírá!

Posuďte to ve videu ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Major Hartmanová se snaží na Ronďáku vystopovat známou „firmu“, místní kapsářku, která za přihlížení Hartmanové okradla nic netušící dvojici milenců v parku. Na Ronďák by si pro ni samozřejmě major Hartmanová došla sama, v honbě za zlodějkou si ale pochroumala nohu. Musí proto vyslat své vnuka Lukáše.

Ten babičce nevzdoruje, sám má totiž mnohem vážnější věc, kterou s ní musí probrat. Rozhodl se totiž z finančních důvodů přerušit studium medicíny. A s tím Naďa Hartmanová kategoricky nesouhlasí. Nepříznivá finanční situace rodiny ale evidentně nepřipouští jinou možnost…

Jak zamíchá nedostudovaný lékař Lukáš osudy na rubavském urgentním příjmu? A jak major Hartmanová zamává s nekalými živly v Rubavě? Na to se podívejte v první epizodě nového seriálu Sestřičky Modrý kód, který Prima vysílá exkluzivně v předpremiéře v sobotu 29. srpna ve 20.15.

Přečtěte si rozhovor s představitelkou major Hartmanové, Danielou Kolářovou:

Poté sledujte Sestřičky Modrý kód na Primě již v pravidelném čase vždy v pondělí a ve středu ve 20.15. A samozřejmě se budete těšit i na online předpremiérové epizody v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.