Michal v ohrožení života. Sestřičky v pondělí na Primě přinesou velkou ránu pro Mery

Mery bude mít plnou hlavu starostí. Při zásahu záchranné služby se Michal vážně zraní a na urgentu bude bojovat o život. Druhou epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Lékař bez hranic Michal nebyl coby statický lékař na urgentním příjmu spokojený. Právě proto se rozhodl začít pracovat jak lékař záchranné služby. To se mu ale nyní málem stane osudným. Při těžkém zásahu se pod ním zlomí větev. A ačkoliv se tváří, že mu vlastně nic není, opak je pravdou. Michalovi půjde o život, což bude pro Mery i Markétu velká rána.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky:

Míša Kratochvílová nastupuje na urgentní příjem jako zdravotní sestra. Jejího malého syna Olíka bude hlídat manžel Martin. Péči o nemluvně si nyní již bývalý trenér biatlonu představuje trochu jak Hurvínek válku. Jak zvládne první den v nové roli tatínka v domácnosti?

Sledujte upoutávku pondělní epizody:

První den na urgentu čeká i sestřičky Katku a Báru. Nepovede se jim zapsat se moc dobře – hned první den přijdou do práce pozdě, i když to nebude jejich vinou. Nový zdravotní personál dostane na urgentu na starost sestra Libuše. A jak se ukáže, tahle na pohled milá blondýnka se vyprofiluje jako pořádná mrcha, která si na holky zasedne!

Také Lukáš nastupuje i přes výrazný nesouhlas své babičky na urgent jako zdravotník. Na rozdíl od holek s ním ale Libuše problém mít nebude. To je pro něj velká výhoda, kvůli nedobré finanční situaci rodiny musí práci vzít a peníze vydělat stůj co stůj. Jeho babička Naďa se ale snaží rozhodnutí Lukáše přerušit studium medicíny zvrátit. Dokonce požádá Mery a Rasputina, aby Lukáše vyhodili. Když tato prosba nezabere, uchýlí se Naďa Hartmanová, známá to místní youtuberka, k výzvě na YouTube. Jaké?

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. A nezapomeňte, že jej můžete sledovat i on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.