Míšu čeká v seriálu Sestřičky agresivní anonym. Fakt je jí Martin nevěrný?

Sestřička Míša je sice přesvědčená o tom, že ji Martin s vnadnou Natálií nepodvádí, nicméně anonym, který ji i její blízké okolí doslova bombarduje zprávami, začíná být až příliš přesvědčivý… Jak to ve skutečnosti je a kdo Míše odporné anonymy píše? Na to se podívejte ve středu ve 13. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, která startuje ve 20.15 na Primě.

Po vysokoškolském soustředění, kde se Martin stal díky svému podnapilému tanečku hvězdou sociální sítě TikTok a miláčkem svých spolužáků a spolužaček, má Míša konečně pocit, že se vše vysvětlilo. Jenže jí začíná chodit množství anonymních zpráv, které se ji snaží přesvědčit o tom, že jí Martin opravdu s Natálií nevěrný je.

Nad tyto zprávy by se Míša povznesla, má pocit, že jejich autorkou je sama Natálie. Když ale zprávy začínají chodit i do nemocnice, a dokonce její dceři Andy, zdravě se naštve.

Sledujte sestřih ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Rozhodne se záhadě přijít na kloub, navíc už si není ani sama jista, zda je jí Martin skutečně věrný. Celou nastalou situaci samozřejmě řeší i s Mery a Emou. A právě „necitelná“ Ema Vlčková nakonec vypátrá, jak se věci ve skutečnosti mají. Dojde k tomu ve stejném okamžiku, kdy autora anonymních zpráv objeví sám Martin…

Mery s Michalem si užívají svatební cesty, do níž jim, jak už to tak u zdravotníků bývá, ale samozřejmě vstoupí práce. V lese najdou vážně zraněnou ženu s nemluvnětem, kterou doprovodí až na urgentní příjem. Na svatební cestu už pak nikdo z nich myšlenky nemá. Kdo je žena a kde se zakrvácená v náručí s nemluvnětem vzala v lese?

Podívejte se na upoutávku středeční epizody:

I Saša Růžičková bude řešit trable, které se jí citově až příliš dotknou. Její babička trpí stařeckou demencí a Saša by pro ni ráda zařídila speciální pečovatelský ústav, kde se jí budou věnovat a snažit se rozvíjet. Její matka sice přislíbí, že místo v pečovatelském domě sežene, jak se ale ukáže, problém vůbec neřeší a Sašinu babičku tak čekají vyhlídky na dožití v místní LDN, což Sašu rozhodí. Ve zranitelné chvilce ji zastihne Lukáš, což Sašu popudí. Na druhou stranu to ale vypadá, že se možná mezi těmi dvěma začíná vyvíjet něco většího než přátelství…

Další epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.