Poslední Sestřičky v tomto roce! Co prožijí hvězdy seriálu a co je čeká v roce 2021?

Poslední díl letošního roku čeká diváky seriálu Sestřičky už dnes večer. Nečekané smíření dvou soků v lásce Davida a Michala (Marek Němec a Saša Rašilov), potvrzení vytouženého těhotenství Emy (Kristýna Frejová) i únos Daniely Kolářové a Dany Syslové. Co přinese poslední díl Sestřiček v roce 2020 a co se na diváky seriálu z Nemocnice Rubava chystá v příštím roce? Dívejte se ve středu ve 20:15 na Primu.

Mery (Sabina Laurinová)

Mery si došlápne na Davida (Marek Němec), už ji nebaví dívat se na to, jak se zhrzený David naváží do jejího manžela Michala (Saša Rašilov). Oba se dostanou do konfliktu se dvěma agresory přímo v nemocnici, strhne se rvačka, pánové si vzájemně musí krýt záda, což je sblíží. David nakonec uzná, že si Mery našla fajn chlapa, a rozhodne se vyklidit pole. Mery si ale stále silněji uvědomuje, že mezi ní a Davidem to neskončilo…

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky:

Rok 2021: Jak dlouho dokáže David udržet svoje předsevzetí nechat Mery žít klidný rodinný život s Michalem? A je to vůbec to, co Mery chce? Jak dlouho dokáže odolávat touze, kterou v ní David probouzí? Mery čeká rok rozhodování. David, nebo Michal?

Ema (Kristýna Frejová)

Ema je těhotná. Aniž by podstoupila umělé oplodnění, s kolegou Rasputinem (Roman Zach) otěhotněla přirozeně. On ale zatím nic netuší. Měla to být jen přátelská výpomoc. Nic víc, nic míň. Takhle si to oba nastavili. Ema chtěla být máma, ale ne partnerka. Co teď s tím?

Rok 2021: Dozví se Rasputin, že je otcem Emina dítěte? Vytvoří s Emou rodinu, nebo bude Ema svému dítěti mámou i tátou tak, jak si to od začátku plánovala? A co Rasputin, kterému na Emě začalo hodně záležet?

Naďa (Daniela Kolářová)

Naďa stále pátrá po únoscích svého vnuka Lukáše (Jan Nedbal). Jako volavku nastrčí kamarádku Jarku (Dana Syslová), čímž ji ohrozí na životě. Jarka se stane obětí přepadení. Naďa pak sama padne do pasti, kterou připravila. Únosci jsou chytřejší, než si myslela…

Rok 2021: Co všechno je ještě Naďa ochotná podstoupit a obětovat, aby se dopátrala vrahů svého syna? Na stopu ji překvapivě přivede nový muž, který jí vstoupí do života. Pozná Naďa ještě lásku?

Katka (Natálie Halouzková)

Katka poslala k vodě přítele Jakuba, miluje Matyho (David Gránský), ten ale čeká dítě s Laurou (Patricie Pagáčová), a tak se Katka snaží držet dál, i když ji to trápí. Pohodičku nemá ani doma ve sdíleném bytě. Barča (Michaela Tomešová) svede Danyho (Petr Ryšavý) kamaráda Máru. Holky si myslí, že Dany a Mára jsou gayové – Barča chce zjistit, jestli zvládne svést gaye. Netuší, jak moc tím ubližuje Danymu, kterému se nelíbí Marek, ale Barča. A ona ještě netuší, jak moc se spletla…

Rok 2021: Najdou si Katka s Matym přes všechny překážky k sobě cestu? Je Laura opravdu těhotná? A co Barča a Dany, uvědomí si, že k sobě patří?

Míša (Adéla Gondíková)

Míša odhalí další doping u mladé biatlonistky. Konkurentka její dcery Andy (Amélie Pokorná) bere steroidy, které jí podsouvá Hrbek, expřítel Andy, který chce proti Andy postavit silnou konkurenci. Andy ale svoji parťačku z týmu nechce udat. Míša se sbližuje se svým nalezeným nevlastním bratrem Tomášem (Václav Jiráček), zdá se ale být až příliš ideální. Že tady něco nehraje, Míša ještě vůbec nevidí…

Rok 2021: Míša si pustí bratra až příliš k tělu. Ten má ale tajemství, které otřese její rodinou. Jak se Tomáš vybarví? A co kvůli němu bude muset její rodina obětovat?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.