Prokop Hlinka ve střetu s Míšou. Má pravdu lékař, nebo zkušená sestra? Sledujte Sestřičky

Prokop je už sice poměrně zkušený lékař, zároveň ale možná až příliš sebevědomý. Míša Kratochvílová ho coby sestra s mnohem delší praxí pořádně vyškolí. Pro jeho sebevědomí to bude studená sprcha. Sledujte Sestřičky Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Míšu Kratochvílovou čeká perný den. Nejprve bude muset vyřešit, jak Andy dodat ztracenou motivaci k tomu, aby začala opět závodit. Její dcera je zrovna v pubertálním období vzdoru, kdy ji závodění, náročné tréninky a to, že nemá čas být se svými kamarádkami, vadí a svoji biatlonovou kariéru by nejraději pověsila na hřebík. Jak si s tím Míša poradí?

A to nebude to jediné, s čím se bude potýkat. S Prokopem Hlinkou budou ošetřovat pacienta s nestandartními příznaky. Míša se svou více než dvacetiletou zkušeností ve zdravotnictví sama vidí, co by mohlo být příčinou pacientových obtíží, Prokop ale nesouhlasí s vyšetřeními, které Míša doporučuje. Jenže pacientův stav se stále nelepší a nakonec se ukáže, že Míšiny domněnky budou správné. Prokop ale Míšiny návrhy bude brát jako osobní, což si ovšem Míša nenechá líbit. Podívejte se, jak Prokopa vyškolí, ve videu:

Tady se zadělává na pořádné dusno na urgentu. A nebude to rozhodně jediná událost, kvůli které to bude na urgentu vřít. Maminka Katky se totiž konečně dozví, že na urgentu Katka pracuje s Matym Bojanem. A vzhledem k rodinné historii, kterou bere jako velkou křivdu, se jejich setkání neodehraje bez emocí. Nemocniční bufet zažije velké dramatické představení!

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Sestřičky:

Michala po operaci žeber propouští z nemocnice domů. Ema Vlčková si ale všimne, že z jeho návratu domů nemá radost ani Mery, ani Michal. Je vidět, že pár neprochází zrovna nejlepším obdobím. Mery je naštvaná kvůli neromantické žádosti o ruku, Michal si zase není jistý, jak na tom vlastně s Mery je. Po konzultaci s Míšou a Rasputinem se rozhodne Mery požádat o ruku jinak a mnohem lépe – řádně romanticky. Jeho pokus o romantiku naštěstí zachytí Míša a Emou a včas zakročí.

Sledujte sestřih ze Sestřiček:

Majorka Hartmanová pokračuje v pátrání po tom, jak je to s úmrtím jejího syna, a především tím, proč pojišťovna odmítá vyplatit pojistnou částku. Ta by totiž jí a Lukášovi výrazně zlepšila finanční situaci a Lukáš by se mohl vrátit ke studiu medicíny. Jak se do případu noří víc a víc, naráží na řadu podivných událostí. S nezaměnitelným smyslem pro nalezení pravdy je jí jasné, že tady něco nehraje. Když v nemocnici zemře bývalý soudní znalec, který oceňoval stav vozu jejího syna, rozhodně se majorka Hartmanová jednat. Bohužel bude muset zapojit i Lukáše. Chce po něm, aby provedl pitvu zesnulého. To je ale proti všem předpisům!

Opravdu dokáže Lukáš ukrást mrtvolu? To a mnohem víc uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód. Ten můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.