První epizoda seriálu Sestřičky Modrý kód v sobotu na Primě. Seznamte se s Míšou, Katkou a Lukášem

Vraťte se do severočeské Rubavy s novým seriálem televize Prima Sestřičky Modrý kód. V předpremiéře se na něj podívejte již tuto sobotu 29. srpna ve 20.15, potom seriál sledujte pravidelně v pondělí a ve středu ve stejném na čase na Primě!

Rubavský urgentní příjem zasáhlo otevření konkurenčního urgentního příjmu v Ústí. Z Rubavy tam zamířilo hodně personálu, vrchní Mery má proto plné ruce práce se sháněním nových sestřiček, lékařů a všech zdravotníků. Podaří se jí sehnat za prchnuvší personál náhradu?

Podívejte se na upoutávku první epizody seriálu Sestřičky Modrý kód:

Meryina kamarádka Míša Kratochvílová si užívá roli maminky na mateřské dovolené se svým synem Olíkem. Protože ale jejího muže Martina, který se živí jako trenér, vyhodí z práce, celá rodina bude muset zásadně přehodnotit celé své fungování. Že by nakonec byla Míša onou pomocí, kterou Mery tolik potřebuje?

Pro Mery a celý urgent budou určitě velkou posilou i mladé zdravotní sestry Katka a Bára, které na urgent nastupují hned po škole. Katka a její rodina je navíc historicky propojená s rodinou Bojanových., Maty Katku zná od dětství, stejně jako Jiří Bojan. Ten ale nyní dospělou Katku jen stěží pozná.

Podívejte se na to ve videu:

Rodiny Kinských a Bojanových si spolu byly velmi blízké, poté ale došlo k tragédii, kterou Katčina matka klade za vinu právě Jiřímu Bojanovi. Od té doby se spolu již rodiny nestýkají. Nyní se má ale vše nástupem Katky na urgent změnit.

Na urgentní příjem přichází i další posila v podobě Lukáše. Ten je nadějným studentem medicíny, nicméně nepříznivá rodinná situace jej donutí studium přerušit a najít si práci. S tím důrazně nesouhlasí jeho babička Naďa, bývalá policejní majorka. Po nehodě, kdy oba jeho rodiče přišli o život, žiji nyní Lukáš jen s ní. Shodou šťastných i nešťastných náhod se Lukáš ocitá na urgentu, a dokonce zda získává i práci v oboru.

První epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte v sobotu 29. srpna ve 20.15 na Primě. Poté Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě. A samozřejmě se můžete těšit také na předpremiérové epizody, které můžete sledovat online v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.