Sestřičky před výbuchem: Šílená scéna Saši a samé hádky

Ne, v Rubavě není klid. A tentokrát toho budou bohužel svědky i pacienti. Vzteklá Saša svému Lukášovi uspořádá v práci takovou scénu, že na ni nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Sledujte Sestřičky v pondělí od 20:15 na Primě.

Tak tohle už je opravdu hodně přes čáru. Saša se dozvěděla, že to byl Lukáš, kdo u její atestace zabránil, aby dostala otázky, které si nelegálně opatřila. A teď je rozžhavená doběla. Nikdy se neuměla moc ovládat, ale tentokrát uspořádá scénu přímo před pacientem a kolegou.

Podívejte se, jak umí Saša běsnit

Jestli si Lukáš myslel, že mu to projde a Saša pochopí jeho motivaci, tak se opravdu spletl. Dívka, o kterou tak dlouho usiloval, se mu vzdaluje a nadějný zdravotní bratr a snad (jak sám doufá) brzy medik, dostane kopačky rovnou na nemocniční chodbě. Diplomatický rozchod to není ani náhodou.

Posuďte sami

Jenže to zdaleka není jediná hádka, která otřásá traumatologií v nemocnici Rubava. Někomu tečou nervy docela pochopitelně. Třeba Maty se bojí o svoji maminku Bíbu, u které se náhle zhorší zdravotní stav, a tak se přímo na pokoji pohádá s jejím ošetřujícím lékařem a kolegou Davidem Hofbauerem.

Maty a David se pohádají

Mimochodem, v roli Bíby Bojanové si budou diváci muset zvyknout na nové obsazení. Herečku Lenku Termerovou vystřídala Kateřina Macháčková.

Proč se herečky vyměnily? Čtěte víc

Taky jinak trpělivé, vstřícné a vždycky dobře naladěné Míše už evidentně došla trpělivost s úporným a hlavně neomaleným namlouváním primáře Žáka. Další konflikt v kanceláři vyvrcholí dokonce výhružkou výpovědí.

Jak všechny spory dopadnou? Opravdu si Saša svoje rozhodnutí nerozmyslí? Zůstane Míša na traumatologii, nebo bude muset odejít. A hlavně... Jak se bude dařit Bíbě, kterou musí David okamžitě operovat, aby jí zachránil život? Zůstane Maty, který před pár dny přišel o otce, úplný sirotek?

Dívejte se na seriál Sestřičky na Primě každé pondělí a středu od 20:15 hodin


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.