Seriály a filmy

9. března 2021 14:50

Sestřičky v úzkých: Prozrazená nevěra a pokažený rozchod

Rozejít se se ctí, to chce mnohdy velkou dávku sebezapření. Laura a Maty vypadali, že by to mohli dokázat. Jenže... něco se ošklivě zvrtne. Sledujte seriál Sestřičky na Primě od 20:15.

Když se utiší první emoce, je potřeba vypořádat praktické věci kolem rozchodu. A to není příjemné nikomu. Laura se chystá udělat první krok a jde na to opravdu docela statečně.

Podívejte se, jak se drží

Vlastně se ani není co divit. Předstírala těhotenství, koupila si falešný těhotenský test, fingovala potrat... tahala svého partnera za nos. Zatímco on byl v jejích očích stále klidný, chápavý a pak i zraněný a zklamaný. Laura se cítí provinile. Mohlo by to tak i zůstat, kdyby se ovšem i Maty nerozhodl otevřít svoji Pandořinu skříňku a přiznat, co své dívce provedl pro změnu on s Katkou.

Kritický okamžik nastal při rozhovoru před nemocnicí

Nejde jen o to, že rozchod okamžitě dostává úplně jinou dynamiku. Vypustit na světlo světa takovou věc v podstatě znamená něco jako odjistit granát. Jak se zachová Laura? Bude kontaktovat Katku? Co jí řekne přímo do očí a jak to Katka, které nikdy není jedno, co si o ní okolí myslí, ponese?

Maty se pokusí Katku varovat

Je ale jasné, že všichni tři v Rubavě pod jednou „pracovní střechou“ zůstat dál nemohou. Kdo bude muset odejít?

Sledujte seriál Sestřičky na Primě každé pondělí a středu od 20:15 hodin


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.