Výběr toho nejlepšího s Markem Němcem: Sledujte sestřihy ze seriálu Modrý kód a Sestřičky

Marek Němec alias David Hofbauer byl dlouho nedílnou součástí hereckého kolektivu v seriálu Modrý kód. Jeho postava sice rubavský urgent opustila, nyní se ale na obrazovkách tu a tam objevuje v rámci navazujícího seriálu Sestřičky Modrý kód, kdy se vrací do života své bývalé lásky Mery (Sabina Laurinová). Ta je ale nyní vdaná za Michala Tomáška (Saša Rašilov)... Připomeňte si osobitého Hofa ve výběru těch nejlepších videí a připomeňte si i vývoj jeho vztahu s Mer

Marek Němec coby nonkonformní chirurg David Hofbauer vpadl na rubavský urgentní příjem jako uragán. Mimořádně inteligentní, extrémně schopný lékař, ale zároveň stižený psychickou poruchou, to je David řečený „Hof“.

Jeho nečekaný příchod zaskočil hlavně vrchní sestru Marii Černou alias Mery (v podání Sabiny Laurinové). Jako správná vrchní sestra je i Mery akurátní, konzervativní a miluje pravidla i jejich dodržování. S Davidem Hofbauerem tady samozřejmě narazí.

Podívejte se na jejich první setkání:

Ačkoliv to zpočátku vypadalo spíš na zásadní antipatie než sympatie, kdy Davidovi Mery přišla jako suchopárná a nudná a David Mery naopak jako nezodpovědný a nesympatický šílenec čekající na obdiv svého okolí, vše dopadlo trochu jinak.

Mery s Davidem se nakonec přece jen sblížili, jak jinak než při katastrofě. Tehdy se v Rubavě zřítil starý sklad obývaný bezdomovci, kam se David vydal jako lékař zachraňovat raněné. Mery se shodou náhod vyskytla v lokalitě také a zdravotnická etika jí nedala nezúčastnit se. Kvůli nestabilitě staré budovy ale došlo ke zřícení jejích dalších částí a Mery s Davidem zůstali uvězněni pod hromadou sutin bez vidiny včasné záchrany. A právě v této vypjaté chvíli se sblížili.

Sledujte romantickou scénu:

Mezi Mery a Davidem to tedy zajiskřilo. Jenže David své sympatie najevo moc dávat neumí. O to víc si ale jeho nešikovných vyznání všímalo okolí:

Jenže ani po těchto pokusech to mezi Mery a Davidem nebylo zcela vyjasněné. Mery si nechtěla přiznat, že by ji někdo jako Hof mohl přitahovat, na druhou stranu David byl přesvědčený o tom, že na vztah nemá ani čas, ani chuť a možná ani schopnosti. Jednoho krásného dne to už ale bylo zcela jasné!

Mery s Davidem se tedy konečně dali dohromady jako pár a poměrně dlouho jim to i vydrželo. Život s Davidem ale nebyl pro Mery vždy procházka růžovým sadem, vlastně spíš naopak. David odmítal užívat svou medikaci, navíc se často víc než Mery věnoval svému výzkumu, kterému podřizoval svůj život i za cenu toho, že Mery mnohdy zalhal. A bohužel pro oba dva David nikdy nebyl mistrem omluv, posuďte to ve videu:

Nakonec dal ale David přece jen před Mery přednost svému výzkumu a přestěhoval se do Anglie, kde měl pro svá bádání nejlepší zázemí i možnosti. Mery to samozřejmě ranilo, nicméně i ona následně dospěla k tomu, že život musí jít dál.

V pokračování seriálu Sestřičky pak dala průchod své lásce a vztahu s lékařem Michalem Tomáškem, za kterého se provdala. Nyní ji ale čeká velké dilema. David Hofbauer se totiž zčista jasna objeví v Rubavě a zamíchá nejen dějem v seriálu, ale hlavně opět zamotá Mery hlavu.

Jak Mery reagovala na jeho návrat?

Jak to bude mezi Mery a Davidem do budoucna? Jak na svého soka v lásce bude reagovat šťastně ženatý Michal Tomášek?

To sledujte každé pondělí a středu na Primě ve 20.15 v dalších pokračováních seriálu Sestřičky Modrý kód!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.