Sexsymbol Marek Němec. Jak se zrodil a ve které scéně se vám líbí nejvíc?

Sympatický herec Marek Němec si od začátku vysílání seriálu Modrý kód a Sestřičky Modrý kód podmanil srdce fanynek napříč generacemi. Čím? Na to se podívejte ve vybraných scénách a poslechněte si i slova profesionálů, kteří mají na takové herecké talenty lidově řečeno nos. Také můžete hlasovat, jestli se vám více líbí on, nebo jeho herecký kolega Saša Rašilov.

Populární divadelní a filmový herec Marek Němec (39), kterého znáte například jako živelného horala a uchvatitele dívek Miša z úspěšné české komedie Ženská na vrcholu, se pro své charisma, ztepilou figuru a lehce tajemný pohled především mezi ženami těší obrovské popularitě. Bez pochyby se řadí k současným českým hereckým sexsymbolům po bok stálic typu Vojtěch Kotek, Vojta Dyk, Filip Blažek nebo Saša Rašilov, který je v seriálu Sestřičky Modrý kód dokonce jeho sokem.

Doktor Hofbauer (Marek Němec), nebo Michal Tomášek (Saša Rašilov)?

Který z rivalů v lásce ze seriálu Sestřičky Modrý kód je víc sexy podle vás? HLASUJTE V ANKETĚ.

Sám herec a šťastně ženatý táta dvou školáků se sice k označení sexsymbol skromně nikterak nehlásí, ale jde o fakt, který potvrzuje například obrovský zájem o jeho návrat do seriálu televize Prima Sestřičky Modrý kód. „Já to moc nevnímám. Občas mě někdo zastaví, ale není to žádné šílenství. Ale vlastně když o tom teď mluvíme, tak na jednu fanynku si vzpomínám a tu jsem musel málem křísit, to bylo zajímavé. Já si spíš říkal, jestli není špatně, že tu mou postavu v Modrém kódu, doktora Hofbauera, vystavěli jako sexsymbol. Protože já se tak rozhodně necítím a žiju vlastně poměrně konzervativně. Ale tak funguje to nějak, já vím, co mě na té postavě baví, a to je fajn,“ okomentoval pro Prima ženy svoji popularitu Marek Němec.

V seriálu Modrý kód to hodně jiskřilo mezi postavou Davida Hofbauera, kterého hraje Marek Němec, a vrchní sestrou Mery (Sabina Laurinová). Připomeňte si vývoj jejich vztahu ve výběru nejlepších videí s Markem Němcem a připomeňte si také jejich první milostné vzplanutí v sestřihu:

Davidovi Hofbauerovi ale s Mery v seriálu Sestřičky Modrý kód pšenka nepokvete, protože za dobu jeho pobytu v Londýně se Mery provdala za svého kolegu Michala Tomáška...

Fanynky: Vraťte nám Marka Němce!

Měli byste vidět, co dělaly fanynky Marka Němce, když opustil seriál Modrý kód a jeho postava se „odstěhovala“ do Londýna. „Vraťte nám Hofa! Modrý kód bez Davida to už nebude ono!“ Nebo: „Velká škoda, hodně diváků se přestane dívat. Já taky. Marek je výborný herec a ta role byla pro něj jak ušitá,“ strhla se na oficiálním Facebooku seriálu lavina komentářů dost podobného znění.

Truchlení fanynek střídaly optimističtější komentáře. „Je tam Marie, Vali, Růžičková a Roman. To, že Mára odchází... Naštěstí v poslední době prudil, tak to není taková rána. Hrál Hofa fantasticky. Třeba se vrátí.“ A ano. Marek Němec se s podzimní sezonou na Primu a do seriálu skutečně vrátil. Po dvouleté pauze a z velké části právě na přání diváků.

Prohlédněte si fotogalerii a připomeňte si David Hofbauera v seriálu Modrý kód:

Sehnat herce s osobním kouzlem? Těžké

Coby seriálová postava byl doktor Hofbauer dlouho nepřístupný, ironický, arogantní, přitom pro divačky stále sexy a atraktivní. A právě k tomu nestačí být jen pohledný. Vybrat do seriálu takto atraktivního herce nebylo vůbec jednoduché. „Najít dneska charismatického chlapa, kterej má rajc a kterej dokáže zahrát trošku temnou, ale zároveň pro vás ženský sympatickou postavu, to byl teda oříšek,“ vzpomíná na casting Ivan Vodochodský, kreativní producent původního seriálu Modrý kód, a otevřeně přiznává, že obsazení právě Marka Němce do jedné z hlavních rolí bylo ve skutečnosti velkým riskem.

Kreativní producent: Nedivím se, že z něj ženský šílej

„Když jsme dělali kamerovky na postavu Davida Hofbauera, tak nám prošlo sítem na padesát kluků-herců. A v tom sítě nám zbyl Marek Němec, který ale v té době nebyl ještě tak známej. Byla to od producentů velká sázka na nejistotu dát hlavní roli vlastně neznámému člověku. Přijmou ho diváci? Nepřijmou?“ říká dnes otevřeně k obsazení Marka Němce do seriálu. „Ukázalo se, že tahle volba byla naprosto přesná a správná, protože Marek je výborná osobnost nejen divadelní, ale i televizní, seriálová. Ale hlavně je to skvělej člověk, což je, ať už člověk chce, nebo ne, cítit i přes obrazovku. Z Marka to jde a já se vůbec nedivím, že z něj ženský šílej,“ doplňuje kreativní producent Vodochodský.

Jak se stal Marek Němec idolem? Poslechněte si celý rozhovor s Ivanem Vodochodským o výběru herců pro nový seriál:

Co Marek Němec nemá a má rád na ženách?

Jak již bylo zmíněno, Marek Němec je sice zadaný, ale i tak není nezajímavá informace, co se tomuhle modrookému sympaťákovi líbí, nebo naopak nelíbí na ženách.

„Nelíbí se mi, když ženy neumějí zacházet se svojí ženskostí. Tím neříkám, že by se musely hned předvádět, já zas nemám rád, když je něco přehnaného a moc vyzývavého. Mám rád určitou míru vkusu a vždy mám radši zahalenost než odhalenost. Protože v té zahalenosti je možnost pro fantazii, domýšlet si tu odhalenost. Takže jestli já něco nemám na ženách rád, tak je to ten osobní nevkus. A co opravdu nesnáším u žen, je obhroublost,“ konstatuje Němec se svým milým a nezaměnitelným úsměvem na tváři.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.