Byl to přirozený vývoj, tvrdí Lucy Liu o režírování Sherlocka Holmese

Hollywoodská herečka Lucy Liu na place seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté občas pracuje dvakrát tolik než její kolegové. Nejenže ztvárňuje dr. Watsonovou, parťačku Holmese, ale zároveň i celý díl režíruje.

Středeční večer je vždy ve znamení moderního Sherlocka Holmese, který momentálně řeší kriminální případy v New Yorku spolu se svojí parťačkou dr. Watsonovou. Ta ho zpočátku měla jen jako lékařka hlídat, aby nebral dál drogy. V každém případě se z jejich vztahu vyklubalo nejen pracovní spojení, ale také nevídané přátelství.

Bude z takové nevšední spolupráce ženy a muže něco více? To jsme pro vás zjišťovali tady.

Co uvidíte tuto středu v Sherlockovi Holmesovi ve 20.15 na Prima LOVE?

Sherlockův otec Morland Holmes se stává hlavním podezřelým z plánované vraždy svého zaměstnance, který vynášel informace z jeho společnosti…

Lucy Liu režíruje

V televizním byznysu poslední dobou rozhodně není novinkou fakt, že i herci si vyzkoušejí režisérské křeslo. Kdysi se třeba o tento post pokusila představitelka Sue Ellen (Linda Grey) v Dallasu, a když ji to nebylo dovoleno, zvedl telefonní sluchátko charismatický J. R. Ewing (Larry Hagman) a pohrozil, že odejde. Linda Grey se tedy stala na chvíli režisérkou, tak jako o několik desítek let později Mathew Grey Gubler, představitel Spencera Reida v seriálu Myšlenky zločince. Lucy Liu jako režisérka a herečka zároveň tedy rozhodně není nováčkem.

Sherlock Holmes: Lucy Liu jako matka a dr. Watsonová. Foto: Instagram.com

V roce 2014 poprvé usedla do režisérského křesla v rámci natáčení dvou epizod Sherlock Holmes: Jak prosté a nadále v tom pokračuje. "Bylo to v podstatě naprosto přirozené po dvaceti letech práce jako herečka, kdy neustále sledujete režiséra a úzce s ním spolupracujete, " vysvětluje Lucy Liu.

Výhodou herečky režírující celý štáb bylo také to, že jí byla práce s herci velice usnadněna. "Uvědomila jsem si, že se mi s ostatními herci lépe spolupracuje, protože se všemi mám blízký vztah v rámci herectví a spolupracujeme spolu dlouho, proto to pro mě jako režisérku bylo rozhodně pohodlnější," tvrdí herečka. I tak je však nutné dodat, že Lucy Liu není v režijní roli nováčkem, protože v roce 2010 natočila svou filmovou prvotinu Polovina nebe.

Sledujte každou středu Sherlocka Holmese: Jak prosté ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.