Lucy Liu z Sherlocka se rozhodla učit svého synka umění od plen

Kromě herectví je Lucy Liu blázen i do výtvarného umění! A patrně zastává názor, že na „potykání“ si s díly známých autorů není nikdy brzy. Vy můžete holywoodskou herečku sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Primě LOVE každou středu ve 20.15.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Rockwelle, co ty na to?

A tak vzala svého malého syna Rockwella a udělala si s ním parádní odpoledne v galerii. Navíc nutno podotknout, že fotka, kde oba návštěvníci vstřebávají zážitek z moderního umění, je sama o sobě moc pěkná.

Malému Rockwellovi je už přes rok, ale i tak bychom netipli, že si do budoucnosti bude z takové intelektuální návštěvy galerie něco pamatovat. Jedno je však jisté už teď, vzhledem ke koníčku jeho matky bude uměním obklopený celý život.

Na scéně se Sherlockem

Lucy nicméně sdílela i příjemnou pracovní akci. S Jonnym Lee Millerem alias seriálovým Sherlockem se v rámci události spojené s Jak prosté usadila v záři reflektorů. A moc jim to (spolu) slušelo.

Kdo zabil archeologa?

Co čeká Joan a Sherlocka v dalším dílu populárního seriálu? Vyšetřování vraždy archeologa, který patrně někomu šlápl „na kuří oko“ a zaplatil nejvyšší cenu. Komu stál v cestě?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Jak prosté ve středu od 20.15 na Primě LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.