Lucy Liu z Sherlocka se rozhodla učit svého synka umění od plen

Kromě herectví je Lucy Liu blázen i do výtvarného umění! A patrně zastává názor, že na „potykání“ si s díly známých autorů není nikdy brzy. Vy můžete holywoodskou herečku sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Primě LOVE každou středu ve 20.15.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Rockwelle, co ty na to?

A tak vzala svého malého syna Rockwella a udělala si s ním parádní odpoledne v galerii. Navíc nutno podotknout, že fotka, kde oba návštěvníci vstřebávají zážitek z moderního umění, je sama o sobě moc pěkná.

Malému Rockwellovi je už přes rok, ale i tak bychom netipli, že si do budoucnosti bude z takové intelektuální návštěvy galerie něco pamatovat. Jedno je však jisté už teď, vzhledem ke koníčku jeho matky bude uměním obklopený celý život.

Na scéně se Sherlockem

Lucy nicméně sdílela i příjemnou pracovní akci. S Jonnym Lee Millerem alias seriálovým Sherlockem se v rámci události spojené s Jak prosté usadila v záři reflektorů. A moc jim to (spolu) slušelo.

Kdo zabil archeologa?

Co čeká Joan a Sherlocka v dalším dílu populárního seriálu? Vyšetřování vraždy archeologa, který patrně někomu šlápl „na kuří oko“ a zaplatil nejvyšší cenu. Komu stál v cestě?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Jak prosté ve středu od 20.15 na Primě LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.