Sherlock jde dnes do třetí řady! Poznejte novou postavu Kitty Winter

Mysleli jste, že díky poslednímu dílu předchozí řady bude leccos jinak? Ale kdeže! Sherlock je zpátky a opět spojí síly (nejen) se svou dřívější parťačkou Watsonovou. První díl premiérové třetí řady Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

U tajných to neklaplo

A objeví se právě v pravý čas. Joan, která si rozjela vlastní detektivní agenturu, totiž nemůže pohnout s případem, v němž jí teď navíc zavraždili hlavní svědkyni. Jenže geniální svéráz, kterého nedávno vyhodili z MI6, kam koncem minulé řady nastoupil, nepřišel sám…

Nová pomocnice na scéně

Má s sebou totiž novou spolupracovnici Kitty Winter. Šmrncovní Britku znáte třeba ze snímků Nowhere Boy, Londýnský gangster nebo Strážci galaxie, kde si střihla pomocnici Collectora.

Kitty Winter má za sebou velice bolestnou minulost. Před pěti lety ji totiž znásilnil cizí muž. Násilník ji nejen znásilnil, ale také unesl, a tak Kitty žije pod smyšlenou identitou. Se Sherlockem ji tedy pojí podobní démoni. Kitty se na konci svěří Joan s tím, že ji Sherlock vlastně zachránil a stal se jejím ochráncem stejně jako to kdysi udělala Joan Watson pro Sherlocka Holmese. Kitty tak následovala Sherlocka i do New Yorku a bydlí jeho v životě.

A před dvěma lety si zahrála i v klipu Please Don´t Say You Love Me zpěvačky Gabrielle Aplin. Tak ji omrkněte tady.

Jak si padnou do noty s Joan?

A zvládnou zapeklitý případ, když dají hlavy dohromady?

Uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.