Seriály a filmy

4. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: chaotičtí Sklepáci, štrikující lyžařka a nekonvenční lékař

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Milan Šteindler a režisér Tomáš Vorel, lyžařka Veronika Velez Zuzulová a lékař Zdeněk Postler. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 4. května ve 21.35 na Primě.

Dnešní večer zahájí dvojice hostů – herec Milan Šteindler a režisér Tomáš Vorel –, zakládající členové legendárního divadelního uskupení Sklep, které letos slaví 45 let své existence. „Milan slaví, co ho znám, od třinácti let je pod vlivem,“ říká v úvodu Tomáš Vorel, kterého moderátor označuje za disciplinovanějšího, a Milan Šteindler to potvrzuje: „Je pravda, že měl vždy tendence být řádnej; já jsem podával slušné výkony.“ Jak uskupení Sklep vůbec vzniklo? „Mě přivedl do Sklepa David Vávra, se kterým jsem studoval gymnázium Ohradní a potom stavební fakultu. Tam jsme tedy moc nestudovali, spíše jsme tam za roh chodili do hospody. A tam jsme napsali takovou první sklepovskou hru. David říkal, že má divadýlko a že bychom mohli udělat vánoční besídku.

Hostem číslo dvě, jemuž se stala dvojka letos osudovou, je nejlepší současná slovenská lyžařka-slalomářka Veronika Velez Zuzulová, jež sama za své největší letošní úspěchy označuje dvě vítězství ve světovém poháru. Také úspěšnou lyžařku, respektive záznam jejího vítězného dojezdu ve světovém poháru ve Flachau, pustí moderátor Jan Kraus na ukázku divákům. „Komentáře moderátorů k přímým přenosům ze závodu málokdy poslouchám zpětně, ale je příjemné, když slyším český komentář a vidím, že je v rohu obrazu informace, že dosud byla na první pozici Strachová, ale přesto jsou čeští komentátoři rádi, že si jedu pro vítězství já,“ říká sportovkyně a dodává, že když při závodě uprostřed kopce, tak nemá tušení, jak si stojí. „Když udělám nějakou velkou chybu, tak tuším, že to není dobré, ale jinak vůbec nevím. A velká chyba je to, že se zabrzdíte.“

Posledním hostem dnešního večera je praktický lékař Zdeněk Postler z Chlumce u Ústí, který proslul svými nekonvenčními, vtipnými vzkazy pacientům, které se rozšířily do povědomí lidí také prostřednictvím sociálních sítí. „Říkám si medicínská lopata, protože to je v celém tom systému ten nejzákladnější článek,“ říká doktor o své specializaci praktického lékaře, který měl kdysi na dveřích své praxe doporučení, aby v pondělí nechodili důchodci pro recepty a přenechali pondělky akutním nemocným. „Princip byl ten, že důchodci mohou chodit čtyři dny v týdnu pro léky, a proto by pondělí měli nechat pro akutní pacienty. Jenomže chápu, proč ty důchodci chodí zrovna v pondělí – protože v sobotu a v neděli se šíleně votravujou.

Jak ještě vypadá život lékaře na malém městě v Krušných horách? To a mnohem více se dozvíte dnes večer v dalším dílu Show Jana Krause na Primě.

Podívejte se na fotogalerii:

„Přidáváme speciální natáčení pořadu 31. 5., 10. a 28. června. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru naživo. Vstupenky zakoupíte přes Ticketportal nebo v Divadle Archa.“

úterý 31. 5. od 17.00

pátek 10. 6. od 17.00

pátek 10. 6. od 19.30

úterý 28. 6. od 19.30

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.