Seriály a filmy

18. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: trapný herec, domácí kuchařka a nejkrásnější chlap

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Marek Daniel, hudebnice a kuchařka Karolína Kamberská a nejhezčí muž planety Tomáš Martinka. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. května ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, kterého dnes přivítá obecenstvo v Divadle Archa i hostitel Jan Kraus, je herec Marek Daniel. Většina diváků má jeho tvář nerozlučně spjatou s politickou satirou a postavou lobbisty Tondy Blaníka – jeho tvůrci za tento projekt letos získali Českého lva. Nicméně jeho herecké spektrum je samozřejmě daleko širší, a jak připomíná moderátor, herec rád umělecky pracuje s trapnem. „To jo, to mám moc rád, to tady už dneska asi i předvádím,“ odvětí Marek Daniel a dál rozvíjí teorii trapna: „K tomu, aby to fungovalo, je potřeba i pár lidí, které to nebaví, aby tam pro ty, co to baví, vznikla ta atmosféra. Zkrátka těch šest lidí se tam zajíká smíchy a jsou šťastní a já jsem šťastný s nima.“ Šťastný, nebo minimálně spokojený je i se svým projektem Blaník, jehož byly doposud natočeny čtyři řady a nyní se uvidí, jaký bude jeho další osud.

Oblíbená domácí kuchařka, ale také hudebnice-zpěvačka a „profesionální“ matka tří dětí Karolína Kamberská je dnešním druhým hostem. „Když vařím, tak zpívám nejvíc,“ říká na úvod Karolína, která nejen vede na Primě svůj vlastní pořad o vaření, ale vydala také řadu vlastních textů a cédéček, a která uvařila svému hostiteli pro zlepšení nálady malou pozornost. „Připravila jsem vám takový pohárek. Vypadá to jako zmrzlina, ale není to zmrzlina,“ povzbuzuje Jana Krause k tomu, aby se do jejího výtvoru pustil, „dole, to co vypadá jako jahodová zmrzlina je tatarák, pak je tam pěna z rokfóru a macešky jsou také jedlé.“ A jak se Karolína vůbec k vaření dostala? „Původně jsem psala do novin o politice, takové různé reportáže, a pak jsem se odstěhovala na venkov, pořídila jsem si děti a psala jsem básničky. A najednou mi přišlo, že mi to psaní o politice leze na mozek, protože to do toho nějak nezapadalo.

Posledním, ale mezinárodní porotou potvrzeným nejkrásnějším hostem dnešního večera – tedy alespoň mezi muži – je Tomáš Martinka, vítěz prestižní soutěže mužské krásy Mistr Global 2016. „Na rozdíl od soutěží miss nezískávají finalisté v soutěžích mužské krásy byty a auta, ale první čtyři místa v České republice dostanou nominaci do mezinárodních soutěží. Já jsem skončil druhý, takže jsem se dostal do soutěže Mister Global v Thajsku v Čiang Mai,“ vysvětluje Tomáš, který se v civilním životě živí jako plavčík a zároveň studuje vysokou školu, a dodává: „Hodnotilo se úplně stejně jako v České republice, až na to, že jsme měli jako součást jedné disciplíny národní kroj.“ Čeká nejkrásnějšího muže planety letošního roku nějaká finanční odměna, nebo ho naopak vážou k tomuto titulu nějaké povinnosti?

To a mnohem více se dozvíte dnes večer v dalším díle Show Jana Krause na Primě.

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.