Seriály a filmy

16. února 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Bývalý přítel prý Miroslavě vyhrožoval smrtí!

Rozbitá hlava - Soudní síň

Ne každý se umí důstojně vypořádat s rozchodem. Najednou jsou tady probuzení do nového dne v prázdné posteli. Na esemesky nikdo neodpovídá. Bývalá láska nebere telefon. A není si komu postěžovat, protože to nikdo nemůže pochopit.

Takhle to ale vnímá jen ten, kdo nedokáže rozchod překonat a normálně dál žít. Pro takového člověka je nepředstavitelné dát se dohromady s někým jiným. A tak se rozhodne za každou cenu bojovat o přízeň bývalého partnera. Ve více jak 99 procentech takové pokusy končí neúspěchem. I Miroslava je už zoufalá ze svého bývalého přítele Marka, který nemůže pochopit, že je mezi nimi dávno KONEC.

Miroslava je šikovná mladá žena. Pracuje v mediální agentuře. Momentálně je zadaná. Ale má obavy, že její bývalý přítel Marek jí nový vztah znovu překazí. Doufá, že její noční můra dnešním dnem skončí. Že bude moci spokojeně žít. Bez toho, aby ji někdo stále sledoval na každém kroku a musela se neustále bát, co ji ještě čeká.

Miroslava prý Markovi dluží

Marek pracuje jako trenér fitness. V práci se mu moc nedaří. A to se negativně odráží na jeho chování. To byl také jeden z důvodů, proč se s ním Mirka rozešla.

Od jejich rozchodu uplynuly už téměř dva roky. Mirka tvrdí, že Marek to stále není ochotný nebo schopný přijmout. Chová se, jako by spolu stále něco měli. Obtěžuje Mirku doma i v práci, dokonce nenechá na pokoji ani její rodinu. Zašel prý tak daleko, že jí vyhrožuje smrtí. Likvidací hrozí i jejímu novému příteli. Miroslava je u soudu, protože se bojí o svůj život.

Je to pravda, nebo lež? Marek prohlašuje, že to druhé. Že se po rozchodu pouze snaží domáhat, aby mu Mirka vrátila jeho věci. A také zaplatila část nájemného. Ale přitom jí nijak neubližuje. Naopak vystřelí šokující obvinění, že Mirka má problémy: má problémy s gamblerstvím. I když na to vůbec nevypadá, je závislá a peníze utápí v hracích automatech po nonstopech.

Sledujte Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek