Seriály a filmy

18. ledna 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Mámě asi přeskočilo! Aneb druhá puberta

Každý dospělý by měl vědět, že se čas jednoduše nedá oklamat. Libuše Ondková je dospělá, ale na tuto životní pravdu jako by zapomněla. Ve čtyřiceti zažívá druhou pubertu. Kvůli tomu vzniká mnoho bizarních a někdy až trapných situací.

Zvlášť špatně to snáší Libušina patnáctiletá dcera. Situace zašla tak daleko, že Libušin bývalý manžel žádá o odnětí dcery z osobní péče matky. Tohle není obyčejná hádka o to, kdo se bude starat o dítě a u koho bude bydlet. Ale jde o jenom zbytečně nafouknutou kauzu, anebo by se Libuše měla doopravdy vzpamatovat?

Libušin manžel Gregor je majitelem malé tiskárny. Celý život byl zvyklý si užívat, ale v posledním období se konečně uklidnil. Pro výstřelky své bývalé manželky proto nemá pochopení. Libuše je podle něj nezodpovědná a chová se způsobem, jaký neodpovídá jejímu věku. Do Soudní síně vešel s přesvědčením, že jedná především v zájmu dcery, na kterou má Libuše nezdravý vliv.

Libuše pracuje jako účetní. Vždy byla plná energie. Ale to, jak působí dnes, šokuje i její nejbližší. Všechno, kvůli čemu se ocitla v Soudní síni, přesto vnímá jako čiré spiknutí. Samu sebe vidí jako dobrou matku.

Spor však může mít hlubší kořeny. Gregor a Libuše se rozvedli kvůli nevěře. Gregor od bývalé manželky a dcery odešel. Nyní Libuši vytýká čas strávený ve fitness centru, účast na omlazovacích kúrách, návštěvy barů i založení profilu na sociální síti Facebook. Přestala podle něj plnit roli matky.

Jenže je Gregor takovým otcem, jakého ze sebe dělá? Pokud by měl skutečně o dceru zájem, odešel by jen tak od rodiny? Libuše poukazuje na to, že po rozvodu byla jejich dcera značně rozrušená. Dokonce s pláčem prosila otce, aby zůstal. Ať už jde o skutečný problém matky nebo podlou snahu otce očistit se v dceřiných očích, rozhodne se v Soudní síni.

Dívejte se ve středu 18. 1. od 16.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.