Seriály a filmy

9. března 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Podnikatelka Martina dokonce vybrala pokladničku synovi!

Už po tobě nechci peníze - Soudní síň

Marek s Martinou jsou manželé už čtrnáct let. Mají spolu dvě děti. Ovšem před čtyřmi lety to v jejich vztahu začalo skřípat. Martina se totiž po mateřské dovolené dala na podnikání a moc se jí nevedlo. Dostala se do takových finančních problémů, že rodina má dnes na krku exekutora.

Hádky, výčitky, urážky… Tak se dá stručně charakterizovat soužití manželů. Marek už chce mít od všeho pokoj, a proto navrhuje rozvod. A co Martinu šokovalo ještě víc, chce i jejich dvě děti. Ale Martina s tím v žádném případě nesouhlasí.

Marek pracuje v pobočce americké firmy jako střední manažer. Snaží se být za všech okolností zodpovědný. Je rodinný typ. Děti jsou pro něj největší životní radostí.

Martina podniká v oblasti kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu. Jako podnikatelka pohořela na celé čáře, ale není ochotná si to přiznat. Je však rozhodnutá začít nový život s čistým štítem.

Dokážeš mě jen urážet

Začalo to tím, že Martina si po mateřské dlouho nemohla najít žádnou práci. Proto se nakonec rozhodla stát podnikatelkou. Její zoufalý pokus skončil děsivým dluhem ve výši 1 100 000 korun. Marek dlouho vůbec netušil, která bije. Martina mlžila, co vydělala, zase hned do něčeho vrazila. Do rodinného rozpočtu ničím nepřispívala, zato si donekonečna vybírala ze společných peněz.

Jednoho dne u jejich dveří zazvonil exekutor. Pravda vyšla najevo. Marek si uvědomil, co mu Martina celou dobu tajila. Teď už se na ni nemůže ani podívat. Martina je podle něj nezodpovědná, špatná matka, která na děti akorát pořád křičí. Dokonce se snížila k tomu, že vybrala synovi pokladničku.

Děti se tě bojí

Rodinné problémy však začaly už před těmi finančními, jak se u soudu ukazuje. A vina tenkrát byla na Markově straně. Martina mu odpustila právě kvůli dětem. Co víc, nápad na podnikání se zřejmě nezrodil v hlavě Martiny. Tohle je zvlášť zapeklitý případ, do kterého zasahují dokonce i city předvolaných svědků.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek