Další z bývalých kolegů Soukromého očka má problém s rakovinou

Jason Priestley, bývalá hvězda Beverly Hills 90210, momentálně hraje v novém seriálu Soukromé očko. O jeho bývalé kolegy z fenoménu 90. let se však už několikrát pokusila rakovina. Nedávno to oznámil i představitel Dylana.

Soukromé očko můžete sledovat na Prima LOVE už nějaký ten pátek. Seriál o kanadském detektivovi, který hrál kdysi proofesionálně hokej, uvidíte v pátek ve 20.15.

Beverly Hills

Jason Priestly si v každém případě ukradl srdce fanynek hlavně v seriálu Beverly Hills 90210, kde hrál Brandona Walshe, bratra Brendy, kterou si zahrála Shannon Doherty. Ta byla ze seriálu po někoka sériích "odklizena" kvůli údajným problémům s drogami.

Jak jsme vás informovali Shannon Doherty momentálně bojuje s rakovinou a na svém instagramovém profilu zveřejňuje fotky z reálné války s rakovinou. Ne vždy je to hezký pohled, často na vás fotografie z nemocnice a chemoterapie působí dosti depresivně, Shannon je však často dokládá důkazy, že i s rakovinou se dá užít spousta zábavy.

Lamač srdcí z Beverly Hills si prožil podobné

Zatímco Shannon Doherty bojuje jako lvice, její další herecký kolega Luke Perrymá naštěstí po úspěšném boji s rakovinou. Tu přiznal v nedávné americké talkshow na kanále Fox News.

„Objevili mi ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu, čili to vyřešila jedna operace,“ řekl v rozhovoru Luke Perry a přiznal, že nemocí prošel před dvěma lety a teď už je zdravý.

Důvod, proč se o zdravotních problémech rozhodl mluvit na veřejnosti je však o dost smutnější. Žena jeho nejlepšího kamaráda onemocněla rakovinou také. Perry chtěl na tuto problematiku znovu upozornit.

Další hvězdu z Beverly Hills, Jasona Priestlyho, můžete vidět každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.