Další z bývalých kolegů Soukromého očka má problém s rakovinou

Jason Priestley, bývalá hvězda Beverly Hills 90210, momentálně hraje v novém seriálu Soukromé očko. O jeho bývalé kolegy z fenoménu 90. let se však už několikrát pokusila rakovina. Nedávno to oznámil i představitel Dylana.

Soukromé očko můžete sledovat na Prima LOVE už nějaký ten pátek. Seriál o kanadském detektivovi, který hrál kdysi proofesionálně hokej, uvidíte v pátek ve 20.15.

Beverly Hills

Jason Priestly si v každém případě ukradl srdce fanynek hlavně v seriálu Beverly Hills 90210, kde hrál Brandona Walshe, bratra Brendy, kterou si zahrála Shannon Doherty. Ta byla ze seriálu po někoka sériích "odklizena" kvůli údajným problémům s drogami.

Jak jsme vás informovali Shannon Doherty momentálně bojuje s rakovinou a na svém instagramovém profilu zveřejňuje fotky z reálné války s rakovinou. Ne vždy je to hezký pohled, často na vás fotografie z nemocnice a chemoterapie působí dosti depresivně, Shannon je však často dokládá důkazy, že i s rakovinou se dá užít spousta zábavy.

Lamač srdcí z Beverly Hills si prožil podobné

Zatímco Shannon Doherty bojuje jako lvice, její další herecký kolega Luke Perrymá naštěstí po úspěšném boji s rakovinou. Tu přiznal v nedávné americké talkshow na kanále Fox News.

„Objevili mi ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu, čili to vyřešila jedna operace,“ řekl v rozhovoru Luke Perry a přiznal, že nemocí prošel před dvěma lety a teď už je zdravý.

Důvod, proč se o zdravotních problémech rozhodl mluvit na veřejnosti je však o dost smutnější. Žena jeho nejlepšího kamaráda onemocněla rakovinou také. Perry chtěl na tuto problematiku znovu upozornit.

Další hvězdu z Beverly Hills, Jasona Priestlyho, můžete vidět každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.