Suprchlapi konečně na startu životního závodu! Dají ho všichni?

Superchlapi se blíží k vytouženému cíli. Čeká je náročný triatlonový závod, na který se téměř půl roku připravovali. Proto není divu, že někteří z nich propadají nervozitě.

Příběhy chlapíků a jejich cesty k poměření sil v triatlonovém závodu se v neděli večer uzavřou. Uběhlo půl roku od momentu, kdy se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat. Každý k tréninku a radám trenérů přistupoval po svém, někdo více mluvil než makal, někteří show opustili před koncem.

Superchlapi startují v neděli ve 21.50 na Primě. Který z nich dá závěrečný triatlonový závod v nejlepším čase?

Pepa si během posledního přípravného kempu musel odskočit do porodnice, za svou manželkou. Netrpělivě očekává narození potomka a modlí se, aby to tentokrát dobře dopadlo. Porod přichází nečekaně dříve. Ještě před pár dny vycházel jeho termín na den triatlonu.

Dusno před závodem: Superchlapi odpadají

Nervozitu před samotným závodem nese nejhůře ostravský vtipálek Ruda, který ráno před závodem kolabuje a zdá se, že Superchlapi nenastoupí v plném počtu. V ohrožení je také účast Francouze Davida Bowlese, kterého den před závodem začaly trápit nesnesitelné bolesti zad a musel být ošetřen v nemocnici. Není divu, že se Superchlapi hroutí, protože závod je určitě nejnáročnější v jejich životě. Někteří z nich ani za celý život nenasportovali tolik kilometrů jako je nyní čekají v jednom závodě.

GALERIE Těšte se. Schválně, jestli uhodnete, kdo z nich bude nejlepší?

Více bonusů a zajímavostí ze show Superchlapi najdete TADY

Během závodu si nejednou sahnou na dno, protože 1.9 km plavání v otevřené vodě, 90 kilometrový okruh na kole a půlmaraton, to znamená 21 kilometrů běhu je pouze pro opravdové chlapy. Jak se s tím poperou?

Po pěti měsících tvrdé dřiny se naši Superchlapi konečně postaví na start svého životního závodu. Zvítězit chtějí všichni! Šanci uspět mají ale jen ti nejlepší. V čí úspěch věříte vy? HLASUJTE v ANKETĚ:

Kdo je kdo:

I Superchlapi mají minulost. Poslechněte si na VIDEU, na co by možná rádi zapomněli:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.